2737
2734

عزیزم من از اینکه چاق بودم و خیلی ناراحت بودم اخه فقط شکمم بزرگ بود و بقیه اندام هام لاغر بود و هر چقدر رژیم می گرفتم اصلا فایده نداشت . خیلی دنبال دکتر گذشتم و آخر تونستم دکتر مصطفی خدایاری رو پیدا کنم وقتی تعریف ایشون شنیدم چند بار مطبش نشستم ببینم کسی ناراضی هست ولی تو اون مدت ندیدم کسی ناراضی باشه منم تصمیم گرفتم برم پیشش جراحی لیپوماتیک انجام بدم الان خدارو شکر هیچ مشکلی ندارم و خیلی هم راضیم خدا خیرش بده .

عزیزم من از اینکه چاق بودم و خیلی ناراحت بودم اخه فقط شکمم بزرگ بود و بقیه اندام هام لاغر بود و هر چ ...

چه جالب مگه لیپوماتیک هم کار میکنه؟ من بالای پلک هام یکم افتادگی پیدا کرده میخوام برم ببینم چی میگه اصلا جراحی نیاز داره یا نه؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چه جالب مگه لیپوماتیک هم کار میکنه؟ من بالای پلک هام یکم افتادگی پیدا کرده میخوام برم ببینم چی میگه ...

اره عزیزم من که دیدم چند نفر بودن و انجام دادن خیلی راضی بودن برو پیش دکتر خدایاری اگر احتیاج داشته باشه بهت می گه و ادم پولکی نیست که بخواد الکی عمل کنه . به نظر من که ارزش داره بری پیشش . 

2731
میدونی مطبش کجاس ؟ من سمت شرق تهرانم

عزیزم سمت پیروزی راحت می تونی بیری من که با مترو رفتم دقیقا روبرو مترو نیرو هوایی بودش الان شماره دکتر خدایاری هم برات میزارم .   

۷۷۱۶۲۹۳۰ این شماره مطبشه عزیزم 

عزیزم سمت پیروزی راحت می تونی بیری من که با مترو رفتم دقیقا روبرو مترو نیرو هوایی بودش الان شماره دک ...

ممنون .. آره مسیرش راحته با مترو سریع میرم .. قبلش باید حتما زنگ بزنم؟

2738

من تو شرق دکتر خدایاری رو میشناسم 

تعریفشو زیاد شنیدم 

اما بهت توصیه میکنم برای این کار حتما اولش تحقیق کن بعدم نمونه کارای دکترارو ببین 

من سایت این دکترو با پیجش میذارم برات کاراشو ببین خودت 

https://www.instagram.com/drkhodayari/

http://drkhodayari.com/

دکتر مصطفی خدایاری خیلی کارش خوبه این زمینه خیلیارو دیدم راضی بودن رفتن دکتر پیش ایشون اگه دکر پوست خوب تو پیروزی میخوای البته مطبشونم تو پیروزیه خیلی راحت میتونی با مترو بری

دکتر مصطفی خدایاری خیلی رضایت مراجعاش تو این زمینه بالاس ولی میخوای بری قبلش حتما باید زنگ بزنی و هماهنگ کنی اگه خواستی اطلاعات دقیقشو از تو سایتشم میتونی برداری اسمشو سرچ بزن برات میاره