2737
2734
پسرم تب داره.گلاب به روتون اسهالم شده.همه میگن بابت دندونه.چقد طول میکشه دندونش درآد؟؟؟خیلی بیتابی میکنه
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
دو سه روزه تبش خوب میشه ولی دکترم ببر برا اطمینان نزار اب بدنش خشک شه او ار اس بده ماست و کته و موز تو ماستم نعنا بریز
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
بله ممکنه برا دندون نباشه ببر دکتر حتما اش دندونی بپز من پختم از فرداش دخترم خوب شد و دندون اسیابش که سخته راحت دراومد
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2740
اش دندونی مث اش پشت پا میمونه.یه نذرواسه سلامتی نینی
ما چون ز دری پای کشیدیم کشیدیم .امید ز هر کس که بریدیم ، بریدیم .دل نیست کبوتر که چو برخاست نشینداز گوشه‌ی بامی که پریدیم ، پریدیم .رم دادن صید خود از آغاز غلط بودحالا که رماندی و رمیدیم ، رمیدیم.
برای، پسر ننداسهال و استفراغ و معذرت میخوام تو پوشکش هم به شدت ملتهب میشد واسه همین فردا دکتر گفت برا دندون هست سرش زیاد زیاد چرب کن منم انجام دادم دندونش در اومد اما نفهمیدم چرب کردن سر با دندون در آوردن چه ربطی داره خدایی برای همه دندون هاش اسهال و استفراغ میشه و تو.پوشکش ملتهب
ایران فدای اشک و خنده تو
7 تاخانواده یابیشتر بایدبشه.وقتی اولین دندونش نیش میزنه
ما چون ز دری پای کشیدیم کشیدیم .امید ز هر کس که بریدیم ، بریدیم .دل نیست کبوتر که چو برخاست نشینداز گوشه‌ی بامی که پریدیم ، پریدیم .رم دادن صید خود از آغاز غلط بودحالا که رماندی و رمیدیم ، رمیدیم.
2706