2737
2734
عنوان

مامانا سه چهار ماه اول بارداری رو چجوری گذروندین با تهوع و ....

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 33 پست

من صبحا حالم خوبه و اصلا تهوع ندارم، تهوعم از غروب شروع میشه تا وقتی که بخوابم😥😥

من که تا حالا این مدلی ندیده بودم والا

به زنها باید گفت ، یادشان آورد ، که بودنشان ، حال زمین را خوب می کند...🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سعی کن خودت غذا درست نکنی اگرم درست کردی دروپنجرهارو باز بذار هود روشن کن وبا دهنت نفس بکش من بارها ...

الان دو هفته اس غذا نمیپزم اصلا همینطوری در حالت عادی هم که نشستم تهوع اذیتم میکنه

یا حضرت رقیه امید هیچ کسو ناامید نکن  *فاالله خیرا حافظا و هو ارحم الراحمین *
الان دو هفته اس غذا نمیپزم اصلا همینطوری در حالت عادی هم که نشستم تهوع اذیتم میکنه

نون بذار رو بخاری سوخاری بشه بذارکنارت زود هضم میشه ومعده اذیت نمیکنه هرچی معده خالی باشه بدتر اذیت میشی.من چندروز فقط نون کنارم بود هرسه یا چهارثانیه یه کوچولو میذاشتم دهنم خوب بود.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2731
نون بذار رو بخاری سوخاری بشه بذارکنارت زود هضم میشه ومعده اذیت نمیکنه هرچی معده خالی باشه بدتر اذیت ...

باشه امتحان میکنم ولی خیلی روزای سختیه دیر هم میگذره

باشه امتحان میکنم ولی خیلی روزای سختیه دیر هم میگذره

هرشب وهرثانیه که میگذره به این فکرکن داری به خوب شدن نزدیک میشی ویه روز دیگه رو گذروندی.ویارهم همیشکی نیست یه زمان خودش رو داره.من اینجوری خودم امیدوارکردم  

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
هرشب وهرثانیه که میگذره به این فکرکن داری به خوب شدن نزدیک میشی ویه روز دیگه رو گذروندی.ویارهم همیشک ...

اره واقعا درست میگی مرسی از امیدواریت 

2740

سلام 

استارتر جان منم هفته ی دهم هستم... و واقعااا دارم از تهوع و معده درد داغون میشم... همه ش روزارو میگذرونم که کی تموم میشه.. طفلی شوهرم اسیر شده... 

واقعا احساس میکنم تو جهنم هستم

برای شادی روح پدر عزیزم یه صلوات میفرستین ... ممنون
سلام  استارتر جان منم هفته ی دهم هستم... و واقعااا دارم از تهوع و معده درد داغون میشم... همه ش ...

میفهمم منم دلم واسه همسرم و بیشتر پسرم میسوزه اصلا حوصله ندارم و یه جا دراز کشیدم خداکنه تموم شه هرچه زودتر این تهوع 

میفهمم منم دلم واسه همسرم و بیشتر پسرم میسوزه اصلا حوصله ندارم و یه جا دراز کشیدم خداکنه تموم شه هرچ ...

و همچنین پسر من... دلم براش میسوزه.. همه ش میگه مامان دعت میکنم خوب بشی

برای شادی روح پدر عزیزم یه صلوات میفرستین ... ممنون
صبحا که چشام باز میکنم میگم خدایا کی امروزم تموم میشه

دقیقا منم صبح که میشه انگار غم عالم رو سرم میریزه که باز شروع شد تهوع و حال بد

2706