2752
2734
عنوان

بعد از زایمان همش عصبیم افسردم

164 بازدید | 20 پست

نمیدونم ولی همش نگرانم خستم هر کاری میکنم از این حالت درام نمیشه انگار همش میترسم من که همش همه جا تنها بودم عین خیالم نبود الان از تنهایی میترسم همش میرم خونه مادرم که ارامتر باشم 

من که خیلی داغونم

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

عزيزم شما الان يك نعمتي داري كه هر كسي نصيب حالش نميشه شما زايمان كردي مادر شدي اشتباهي كه اكثر خانمها ميكنن بعد از زايمان انگيزه خودشون رو از دست ميدن  شما الان بايد انقدبه خودت برسي انقدر شاداب باشي كه به هيچ عنوان انرژي منفي نياد سراغت   شوهرتم گناه داره

برای سلامتی بچم یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید .💓🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡
منم الان ۳ماه گذشته ولی ترس دارم همش سردردم از تنهایی میترسم عصبی شدم از خودم بدم میاد  وقتی بی ...

عزيزم بايد بري روانشناس بخاطر استرس هاي زمانه بارداريته

عزيزم شما الان يك نعمتي داري كه هر كسي نصيب حالش نميشه شما زايمان كردي مادر شدي اشتباهي كه اكثر خانم ...

دقیقا درست میگین ولی دست خودم نیس انگار همه وجودم نگرانیه شاید بخاطر اینه که دیر بچه دار شدم و همیشه ازاد و راحت بودم

عزيزم بايد بري روانشناس بخاطر استرس هاي زمانه بارداريته

جوریم که شبا باید در همه اتاقا بسته باشه تا خوابم ببره  اخه تو بارداری هم  استرس نداشتم فقط ۳ماه اول بخاطر زلزله ترسی تو وجودم مونده صدای تقی که میاد فک میکنم زلزله س بچمو محکم بقل میکنم 

جوریم که شبا باید در همه اتاقا بسته باشه تا خوابم ببره  اخه تو بارداری هم  استرس نداشتم فق ...

عزيزم با يك جلسه روانشناس مشكلت به كل حل ميشه ولي اگه اين ترس يكم ديگه بمونه اين اظطراب نه اينكه هميشگي ميشه بلكه به بچتم منتقل ميشه.  عزيزم بعد از زايمان اگر مراقب روحيت نباشي افسردگي ميگيري 

دقیقا درست میگین ولی دست خودم نیس انگار همه وجودم نگرانیه شاید بخاطر اینه که دیر بچه دار شدم و همیشه ...

اره اين احتمال هيت ولي الان با بچه دار شدن وارد مرحله جديد زندگيت شدي  هروقت حالت بد بود يا حوصلت از بچه داري سر رفت ياد اين بيوفت كه چند تا ادم الان تو كيلينك هاي ناباروري هستن كه فقط بتونن بچه دار بشن پس قدر اين نعمت روبدون مخصوصا اگر دير حامله شدي 

2706