2737
2734

چرا مشكلات تمومي ندارن بچه هاااا

يه مشكلي رو با صد تا نذر و نياز پشت سر ميزاري اونيكي شروع ميشه

اعصابم خيلي ضعيف شده

قربون مامانم برم انقد زاييده كه خسته شديم از مشكلات همديگه

منه خر

اینم برا اینکه دیگه نپرسید  من کله شق هستم من دانشگاه نرفتم و ازدواج کردم ! فاصله عقد ساده و ماه عسل من تنها ۲۰ روز بوده است !!!! من بعد از ۴ ماه و نیم که از ماه عسلم میگذرد حامله هستم ! من و همسرم با هم اختلاف جدی داریم  و ضمنا من تغییر نکردم فقط از اعتقاداتم حرفی نمیزنم اونم فقط و فقط بخاطر نی نی یار ۵ !!!! در آخرچیپس سرکه ای و من دو نفر هستیم ! برای اطلاعات بیشتر به نی نی یار جهت چک کردن آی پی مراجعه کنید !
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دهه شصتی هستین؟؟

نی نی یار فدات بشم/ دیگه بی توخستم بی بی گل         چشم های تیزبین عقاب= نی نی یار.  (گیرم که در دادگاه خلق جهان معتبر شدی *** در دادگاه حق و حقیقت چه میکنی     گیرم که خلق را به فریبت فریفتی ***با دست انتقام طبیعت چه میکنی)
2738

من رو مشکلات خواهرام اصلا حساس نیستم ولی مشکلات مامانم اعصابمو داغون می کنه 

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

من خانواده  خودم خیلی مشکل دارن و غصشون میخورم بابام پیره اینقد خرج گرونی شده روم نمیشه برم اما خ اهر بزرگم هی میره منم به طور غیر مستقیم گفتم کم برو گناه دارن خرج گرونی ه

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
سلام شما هم عین منی من بچه اخر خانواده ام اتفاقا ولی اگه خدای نکرده ی مشکلی برای خواهر برادرم پیش بی ...

از نظر روانشناسی بچه اخر بیشتر از همه دلسوزه مخصوصا واسه پدر و مادر

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
2706