2737
2734
سلام دوستان خوبم
ما چند روز پیش هتل داریوش کیش بودیم .
بنا و مجسمه ها فوق العاده و تحسین برانگیز بودند. معماری زیبا و بسیار هنرمندانه بود .
همه چیز نشانگر این بود که این هتل تا سال اول و دوم بسیار باشکوه بوده است .

آپلود تصاویر و فایل های مذهبی :: اسلام آپلود

آپلود تصاویر و فایل های مذهبی :: اسلام آپلود * چه شاهکاریه این سنگ نگاره!!*

اما ...
اینروزها
همه چیز رو به زوال بود .
ضعف شدید مدیریت موجب شده بود که همه چیز کثیف و نامرتب باشد. دستشوییها فاجعه بودند.کوچک و خوب تمیز نشده که بو میداد.
همه چیز در دستشوییها و بالکن با چوب ساخته شده بود که همگی ترکیده بودند و رنگ و روشون رفته بود .
یخچال خیلی کوچک بود و کلی باید خم میشدی و دایم صدا میداد . یخچال ما که خالی بود و تا اخر هم هرچی گفتیم نیامدن پر کنند.
غذا خیلی معمولی بود . خیلی بیشتر از خیلی .
راه ماشین روی هتل را بسته بودند و هربار باید کلی راهو پیاده بیای تا دم در هتل . چند بار اول مجسمه ها برات جذابند اما نه ساعت 1 نصفه شب با کلی بار و کالسکه و بچهی خواب تو بغلت ...
نورهای بدررنگ در شب حالتو میگرفت

و از همه وحشتناکتر ساحل زیبایش بود با این چشم انداز عالی

که بعلت بوی شدید تعفن فاضلاب هتل که رویش باز بود و گاهی مجبور بودی از رویش بگذری ، به فنا رفته بود.( فاضلاب بطور ناقصی تصفیه میشد و به دریا میریخت !!!)
واقعا حیف بر این معماری و اینهمه مجسمه ها و نقاشیهای زیبای میترا و آناهیتا و داریوش .

آپلود تصاویر و فایل های مذهبی :: اسلام آپلود *من عاشق میترا با بازوی شکسته اش بودم*

فقط میتوانم بگویم حیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــف.
دوباره آنجا نخواهم رفت
و این سر ستونهای تراشیده شده از سنگ خالصو به خاطره سپردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای مینا جون نگو ،تازه من میخواستم برای هفته آینده سه شب را آنجا بگیرم 4سال پیش که عالی بود !
پس حالا کدوم هتل را بگیرم ،دو تا از دوستان خیلی قدیمم از کانادا آمدن ،میخاستم بریم آنجا ،تورو خدا بگید کدوم هتل الان خوبه ؟
راستی مینا جون ،کدوم رستوران ها رفتی که غذا وموزیک خوب داشتن ؟
2742
سها جون هتل واقعا زیباست . دوستان شما که از خارج میایند شاید بتوانند بیخیال عیبهاش بشوند. خوبیهایی هم داشت . مثلا کارکنان واقعا مودب بودند .
چشم انداز کافیشاپ تو حیاطش واقعا خوب بود.
اتاقش خوب بود ( جدا از دستشویی که برای من مهمترین چیز است)
غذاخوریش قشنگ بود
ساحل را باید بروید ساحل تفریحیه جلوی هتل شایان که بسیار تمیز است .من 3 سال پیش که هتل شایان رفته بودم واقعا راضیتر بودم کلا . حالا که بازسازی شده باید بهتر هم شده باشد . اما صددرصد نمیگویم.
رستوران هم میر مهنا و توتی فروتی و نهنگ سفید خوب بودند. برای غذاهای فانتزی هم سیرنگ خیلی خوب بود
2740
در مورد کیش بگم که فروشنده ها خیلی زبل شدن ، مثل چند سال قبل نیستن . جنسا رو خوب چک کنید که پاره پوره نباشن .و سایزیو که بهتون میدم اول چک کنید . کلی آدمو معطل میکنن که برو بپوش بعد میبینی اون سایزی نیست که میگفته و وقت آدمو میگیرن
مالکش که آقای ثابته و هیچ وقت ایران نبوده .با اون پولی که اون داره مگه خله اینجا بمونه .خیلی آدم پان ایرانیسمی هست .و ازش ممنونیم ولی باید یک مدیر خوب برای هتلش بذاره که کاملا مسئول همه چیز باشه.