2733
2734
عنوان

درد و دل های کودکانه من !

1106 بازدید | 30 پست
نمیدونم چی بگم چند روزیه که دلم گرفته همش فکر می کردم نی نی دار بشم خیلی خوشحال میشم ولی نشدم فکر می کردم همسرم و مامانم خیلی شاد بشن ولی معمولی بودن مگه نی نی من چه فرقی با بقیه داره که هیچ از اومدنش خوشحال نشد !!!!
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
شوهرم یه دسته گل خرید و دو تا عکس یادگاری با هم انداختیم دیشب کلی خرید کرده بود شیر و گوشت و میوه و این چیزا !!!
نمی دونم توقع من زیاده یا همسرم خوشحال نشده !
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ما واسه بارداری برنامه ریزی داشتیم 14 آذر سومین سالگرد ازدواجمون بود
سه ماه قبلش هم تمام آزمایش ها و چکاب های قبل از بارداری رو داده بودم
ولی شاید نی نی کوچولی من خیلی بی تعارف بود و با اولین ماه اومد تو ذلم که قدرش رو نمی دونم
2728
هرچند اینجا هیچ کس نیست شرایط منو درک کنه ولی من واسه دل خودم می نویسم
بعدشم حذفش می کنم
دیشب به شوهرم گفتم پشیمونم که اقدام کردیم و حالا باردار شدم
گفت ناشکری نکن خوب بود چند سال دوا دکتر می کردی
تازه میگه کنجد میفهمه و ناراحت میشه
عزیز دلم خدا رو شکر که بارداری و بهت تبریک میگم.
کاملا هم درکت میکنم چون منم شرایط تو رو داشتم ولی چند ماه که ویار وحشتناک داشتم همسرم به شدت قدر شناس شد.البته امیدوارم که بارداری خوب و راحتی داشته باشی .
خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
سلام وانیا جان
مبارک باشه، تبریک می گم.
ببین کلا خانم ها که حساس هستن، تو دوران بارداری هم هورمون های زنانه اشان 100 برابر می شود، بنابراین به قول شاپرک جون 100 برابر زن می شن و حساس. سعی کن هم خودت هم همسرت از شرایط جدیدت آگاهی بیشتری کسب کنی.این می تونه خیلی بهتون کمک کنه.
من هیچوقت یادم نمی ره تو دوران بارداریم می خواستم یه ماموریت 3 روزه برم ، بعد حالا شب قبل رفتن هی همینجوری گریه می کردم و به شوهرم می گفتم وای من برم تو چیکار می کنی! تنها می شی،اشک می ریختم مثل ابر بهار، هر چی شوهرم نوازشم می کرد، می گفت نه من سختم نیست، روزا سر کارم ، شب هم شام می رم خونه مادرم، بعدشم دیگه می یام غش می کنم، تلفنی با هم در ارتباطیم و....اما من همینجوری اشکم می اومد.باور کن فکر کنم ساعت 3 صبح خوابیدیم. الان یادم می افته خندم می گیره.
Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
2740
سلام عزیزم- مبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــارکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه خانمی
ایشالا به سلامتی خانم-
هیجان زندگی افراد متفاوته- هرکسی به مدل شاد میشه و به یه مقدار- تازه ابرازش هم متفاوته-
من نی نی ندارم- مث شما هم 3 ساله ازدواج کردیم-
ولی میدونم که بعد از بارداری گفته شده مادر و پدر آینده به خاطر مسئولیتهایی که خواهند داشت یه مقدار عکس العملهای منفی هم ممکنه نشون بدن- و این به خاطر نگرانیشون در مورد جنبه های مختلف بچه داریه-
نگران نباش- فک کنم هرچی بگذره و قلمبه قلمبه تر بشی بیشتر ذوق کنی تازه جنب و جوش های نی نی رو که بفهمی دیگه عاشقش میشی-
شوهرم همین دو سه روزه کلی تریپ بابا شدن برداشته نگران میشه زنگ میزنه و تو کارای خونه کمک میکنه
ولی من انتظار داشتم برخورد اولش خیلی بهتر باشه
عزیزم منم مثل توبودم دقیقا همون ماه اول باردارشدم هم ودم هم شوهرم بیشتراسترس گرفتیم تاخوشحالی یعنی خوشحالی مال همون لحظات اول بود خانواده خودم وشوهرم هم فقط خواهرم خوشحالیش رونشون داد ولی هرماه که میگذره خوشحالی وذوقشون بیشتر میشه یکم صبرکن می بینی
CafeMom Tickers
منم با مامان مهربون موافقم- کتاب و منابع معتبر و اگاهی از مراحلش-حساسیتهاش- تغییراتش(روحی و جسمی) کمکت میکنه- مث پریوده آدم هزار مدل ناراحته از همه کس و همه چیز ناراحت میشه بی دلیل- حالا بارداری دیگه این تغییرات بیشتره-
خواهشا اینجوری نگو من وشوهرمم هی دختردخترکردیم ونقشه کشیدیم سه شنبه فهمیدیم نی نی پسره الان خیلی عذاب وجدان دارم که ناشکری نباشه چون به هرحال دست خودادم نیست ناراحت میشه ولی دیگه کم کم داره برام عادی میشه انشا الله خدا یکی دوسال دیگه یه خواهرخوشگل برا پسملم بفرسته
CafeMom Tickers
2706