2737
2734
salam doostam daste dokhtaram yani angoshte shast ba angooshte esharash sookht manam sari zire abe sard gozashtam va barash yakh gozashtam badesham ye pomad ke vase sookhtegi migan khoobe zadam badesham panseman kardam ye mosaken ham behesh dadam ama kheyli geryeh kard vali alan khabide . dige nemidoonam bayad chi kar konam koli asabam be ham rikhte . darzemn man swede zendegi mikonam toro khoda doostani ke midoonam man bayad chi kar konam be hem began daram divooneh misham
عزیزم نگران نباش .باید دستشو باز بذاری فقط موقعی که میخواد بخوابه یا بیرون از خونه بری دستشو پانسمان کن .نگران لکش هم نباش از بین میره دختر من کوچیک که بود بازوش با اب جوش سوخت ولی الان اثری ازش نیست.
من تنبل نیستم,فقط یکم حال ندارم...
عزیزم الان از خواب پاشه حالش خوبه ودیگه نمیسوزه خونسرد باش این برای خیلی از بچه ها اتفاق میفته بزرگ میشه یادش میره بووووووس
هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند اماااا همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

mamnoon doostan ama age dastesho baz bezaram hamash mimale be sooratesh .aval baz gozashtam ama dastesho malid be sooratesh hame cheshmo sooratesho pomadi kard vase hamin panseman kardam .chon ye kam ham poostesh jam shode goftam shayd gir kone kande she dardesh biyad akhe sookhtegi kheyli bade man khodam kheyli sookhtam mifahmam che berese be in bache 7mahem
be har hal mamnoon
2728
عسل بزن معجزه می کنه هم سوزشش رو کم می کنه هم جلوی عفونت رو میگیره خواهر من یکبار دستش با بخار سوخت حسابی به حدی که روش مثل چرک کرده شد فقط با عسل خوبش کرد عسل بزن و باز بزار یکم لوچ می شه ولی خوبش می کنه
به نظر من امروز بازش نکن دردش تاشب کم میشه بعد شب که خوابید بازش کن صبح که پاشین دیگه خوبه خوبه نمیخواد ببندیش
هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند اماااا همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند
sanya jan hala chi kar konam pas !!!? az key mitoonam roghan zeytoon behesh bezanam . inja az dr porsidam ye pomad dad ke cherk nakone vali midoonam ke hamash bayad baz bashe vali nemizare chi kar konam ??? hala yani dard ham badesh migire ?? tavalash chi badjoor mishe ??
2740