2737
2739
عنوان

وای خدا دارم دیونه میشم

343 بازدید | 18 پست

خدا لعنت کنه همسایه مردم ازار رو ، مهمون دارم عین بچه هاشون دارن یورتمه میرن و سر و صدا ، همسرمم شیفته تنهام وگرنه میرفت بهشون تذکر میداد ؛ چکار کنم ؟ خیلی زشته الان خودم برم ؟ چکار کنم؟ دست درد گرفتم از عصبانیت ، با متکا و پتو تو خونه میچرخم جایی پیدا کنم بخوابم سرو صداشدن نیاد ولی همچنان هست ؟ 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤

برو بگو.. 2شبه ها.. باید رعایت کنن

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ن بابا چرا زشت باشه خودت برو والا ساعت ۲ نصف شب دست برنمیدارن

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
یچی بذار تو گوشت

متکا هنذفری جواب نمیده سقف میلرزه 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
ته بیشعوریه بخدا....همسرتون بیاد بهشون تذکر بده

حتی اس دادم اگه شماره داره الان زنگ بزنه ظاهرن خوابه ؛ زشت خودم برم این موقع شب 

2740
برو بگو.. 2شبه ها.. باید رعایت کنن

خیلی عصبیم برم یچیزی میگم ، یا سروصدا میکنم ؛ نمیگن این شوهرش کو خانمشو انداخته جلو 

ن بابا چرا زشت باشه خودت برو والا ساعت ۲ نصف شب دست برنمیدارن

نه یک دو سه یچیزی پرت میکنن ؛ من بدرک خودشون اعصابشون خورد نمیشه 

نه یک دو سه یچیزی پرت میکنن ؛ من بدرک خودشون اعصابشون خورد نمیشه 

والا بهشون تذکر بده 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
شمارشونو نداری زنگ بزنی یا پنبه ای چیزی بزار گوشت بهشون فکر نکن

خودم ندارم اس دادمشوهرم اونم خوابه فکر کنم ،

گوشگیر بخر بذار 

بیایید خوبی کنیم... بیایید خوب باشیم... فطرت انسان نیکویی کردن است.... آدم‌های مهربان را احمق فرض نکنید... آنها قلب بزرگی دارند و بخششی بیکران.... آدم‌های مهربان ستارگان دنیا هستند... شما چند ستاره اید؟ 
2706