2733
2739
سلام دوستای خوب ونازنین

می خواستم ببینم شوشوهاتون بهتون کمک می کنند ؟؟؟
پس چرا شوشوی من کمک نمی کنه مش میگه کارگر بگیر همه کارهاتو بکنه من دوست دارم شوشوم مثل بابام که همیشه به مامانم کمک می کنه بهم کمک کنه - خب خونه هردوتامونه براش زحمت بکشیم ه خیلی مزه میده
سلام..شوشوی من فقط کارای سنگین رو انجام میده............که البته کار خاصی نداریم...................فقط همش میگه یک ساعت کار کن بعد دو ساعت بخواب که خسته نشی........ههههههههههه.......اینم یه جور مدیریت کاره به قول شوشوم
منم شوشوم کارر خاصی نمیکنه...یه کاری که بهش میگم میگه بزار بعدان میکنم کی میکنه خدا میدونه.............
اسم قاشق را گذاشتی قطار....هواپیما....کشتی تا یک لقمه بیشتر بخورم! یادت هست مادر؟ شدی خلبان، ملوان، لوکوموتیوران ....، میگفتی بخور تا بزرگ بشی، آقا شیره بشی!.... و من عادت کردم که هر چیزی را بدون اینکه دوست داشته باشم قورت بدهم حتی بغض های نترکیده ام را.......... عاشقتم مامان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخرش خودم مجبور میشم یه کسیو کمک بگیرمممممممم
اسم قاشق را گذاشتی قطار....هواپیما....کشتی تا یک لقمه بیشتر بخورم! یادت هست مادر؟ شدی خلبان، ملوان، لوکوموتیوران ....، میگفتی بخور تا بزرگ بشی، آقا شیره بشی!.... و من عادت کردم که هر چیزی را بدون اینکه دوست داشته باشم قورت بدهم حتی بغض های نترکیده ام را.......... عاشقتم مامان
2731
اره درسا جون هر چی میگی میگه اره عزیزم بزار باشه بعد سه روز میمونه من اعصابم خورد میشه بعدشم می دونه من خودم انجام میدم دلش حول نیم کنه اصلا

احساس می کنم یه تنه باید هی زندگی بچرخونم - دلم می خواد اونم دل بسوزونه

بانو هیچ کسی عین هم نیست...

خب وقتی میگه کارگر بگیر..خب بهتره دیگه..بازکارگر اینقدر کار کرده که تمیزکاری میکنه!

اینقدر سخت نگیر به شوهرت

منم دوسه روزه اصلا به شوهرم سخت نگرفتم..تمام کارها رو خودم انجام میدم

اما امروز عصر اومدددددددد حتما بهش میگم کمکم کنه!

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره اون سال اول باز بهتر بود الان نه

بای دچه کار کنیم ؟؟ اخه من خوشم ام نمیاد هی چند بار یه چیز رو تکرار کنم و ازش بخوام اخر سر به زور و بلا با وجوری هم زورم نرسه خودم می کنم

برا خونه تکونی که همیشه کارگر میارم اخه تنها که نمیشه
2740
بانو جون شوهر منم کمک نمیکنه. ولی به منم میگه نکنم. آخه نمیشه نکرد که . خودم یه ذره یه ذره دارم تمیز میکنم. کارگر هم نگرفتم امروز دیوارهای اتاق خودم رو شستم. هر کسی یه اخلاقی داره دیگه. اگه وسعت میرسه کارگر بگیر.
بانو جون حالا که میگه کارگر بگیر خب چرا نمیگیری؟
من که کارای عیدمو گذاشتم روزایی که همسری تعطیله که با هم انجام بدیم
هنوزم تو این هیاهو، توی این بغض شبونه...من و گنجشکای خونه دیدنت عادتمونه
کارگر میارم اخه دلم می خواد اونم کمک کنه
نمی دونم به قول شماها هر کی یه جوره ولی کلا شوشوی من بدجور بار اومده تقصیر مامان شوشوهه از بس لی لی به لالای بچه هاش گذاشته خیلی خیلی راحت طلب شدن و این زیاد خوب نیس
بانو جون ناراحت نباش شوهر منم ازبس سرش شلوغه دیگه وقت کمک کردن تو کارای خونه رو نداره تنها کاری که میکنه انبار خونمونو تمیز میکنه اونم چون میدونه من اینکارو نمیکنم.پس بهتره کارگر بگیری تا دیر نشده عزیزم.
من تنبل نیستم,فقط یکم حال ندارم...
2706