2737
2739
سلام خانما
من امروز وارد 11 هفته شدم،تو آزمایشات اولیه بارداری متوجه شدم کمی عفونت ادراری دارم و دکتر برام 30 تا کپسول سفالکسین 500 نوشته که هر 6 ساعت 1 دونه بخورم
خیلی نگرانم آیا عفونت ادراری خطرناکه؟؟؟
کمکم کنید...
خدا جونم ممنون که منو دوباره لایق مادر شدن دونستی،کوچولوم رو به تو سپرد م و بیمه 
سلام ، منم عفونت دارم هر چی دکتر میرم کاملا خوب نمیشه و دوباره برمیگرده. واقعا خسته شدم
الان تو هفته چهارم بارداری هستم. قبل از بارداری عفونتم کمتر ‌بود و مترونیدازول مصرف میکردم، ولی از وقتی باردار شدم هم تکرر ادرار دارم و هم عفونتم بیشتر شده.
شنیدم توی تشت اب اگه سرکه سفید بریزی و یه مدتی توش بشینی عفونت تا حدی برطرف میشه.
نظر شما چیه؟
می گویند شکستنی رفع بلاست... ای دل تحمل کن! شاید حکمتیست...
سلام.من ماه پیش برای بارداری اقدام کردم اما یک هفته بعد خونریزی کردم که زودتر از زمان قاعدگی من بود.این ماهم باز یک هفته جلو انداختم .میترسم عفونتی چیزی باشه.کسی میدونه مشکل من چیه؟اینم بگم که تو هفته اول من از پله ها خوردم زمین فردای اون خونریزی من شروع شد و خیلی هم شدید بود.خواهههههههههههههههششششششششش میکنم یکی جوووووووووووووووووووووووووواب منووووووووووووووووووو بده.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ناردانه جان نمیدونم فکر نکنم عفونت باعث خونریزی تو هفته اول بارداری باشه مکر اینکه نطفه ناقص بوده جون من ازقبل سقط داشتهم توی هفته 6 ودکتر بهم کفت که محاله از عفونت باشه رشد جنین کم بوده وناقص بوده بهرحال مواظب خودت باش وبرو دکتور که مطمئن بشی از وضعت واکه جیزی باشه معالجه کنی قبل از اینکه باردار بشی که بعدش هر دارویی نمیتونی مصرف کنی وممکنه عفونت معالجه نشه

دوستان من خسته شدم الان 2 ماهه دارم معالجه میکنم فایده نداااااااره بنظرتون با مصرف اینهمه دارو مشکلی برا جنین

بیش نمیاد ؟ این روزا همش دارم اب میخورم خییییییلی بهتر شدم دیکه ترشحات ندارم وسوزش ندارم ولی بعض وقتا

احساس درد میکنم توى رحمم مخصوصا وقتی حرکت میکنم طبیعیه ؟ یا بخاطر عفونت هست ولی من احساس میکنم

خوب شدم

2728