2737
2734
کاشت خیلی ضرر داره.من خودم توی ارایشگاه دوستم که کاشت ناخن انجام میداد از نزدیک شاهد بودم اصلا وسایلشو ضدعفونی نمیکرد روزی 4 یا 5 نفر که میومدن همون وسایل رو واسه همشون استفاده میکرد.خیلی غیر بهداشتیه.2.3 تاشونم ناخنشون قارچ گرفته بود اومده بودن شکایت و گله دوست بی انصاف منم با کمال خونسردی میگفت حتما خودت بهداشت رو رعایت نکردی من کارم ایراد نداره.باور کن ناخن خودت اگه بلند هم نباشه بهتر از یه ناخن قارچ زده است
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

پانته آ جان و گلناز جون من الان نزدیکه دو ساله که ناخن کاشتم و بی نهایت هم راضی هستم..ناخن های زیریتو نازک می کنه و نرم این درسته ولی آرایشگاه های خوب وسایلو ضدعفونی می کنن و ضد قارچ هم هر بار که بری می زنن برات! من هم تو این مدت ناخنم شکسته هم دیر برای ترمیم رفتم ولی چون برام هر بار ضد قارچ می زنن اصلاً تا به حال مشکلی پیش نیومده..ضمناً اگه قرار شد ناخن بکاری همیشه زیر ناخنات رو مسواک بکش و خوب تمیز کن!به آرایشگر هم بگو برات هر بار که میری ترمیم زیر ناخن هات چسب بزنه که کثیف نشه..
2728
منم ناخنام کاشته و راضی ام ... ایام عید هم دارم وسایلشو میخرم که دیگه خودم بکارم چون یاد گرفتم
خدایا بارها دقیقا همان جایی دستم را گرفتی که میتوانستی مچم را بگیری.
2740
دپارتمان تخصصی ناخن ویونا
کاشت طبیعی + دیزاین شیک +مواد آمریکایی + قیمت مناسب = رضایت شما

کاشت ترکیبی ناخن با استفاده از پودر و ژل .

کاشت پودری(اکرلیک) - مرمریت متال فرمر

کاشت ناخن با استفاده از مواد آمریکایی
تزئینات دائمی ناخن شامل :

◙ برق ناخن دائم

◙ لاک و طراحی دائم

◙ گل خشک

◙ نصب سنگ ماه تولد

◙ نگین ، شبنم گزاری

◙ مروارید و ...

انجام مانیکور (بهداشت ناخن دست )

همراه با ویتامینه کردن ناخن و پوست دست .

در ضمن تمامی موارد فوق در دوره های تخصصی

آموزش کاشت ناخن و طراحی حرفه ای

تدریس می شوند با مدرک فنی و حرفه ای

پاسخگویی به سوالات شما در سایت ما
http://nail4u.blogfa.com

شماره تماس:

۷۷۴۳۹۹۳۶
آدرس تهران پیروزی مترو نبرد

اینجا هم نمونه کارهای هانیه جان هست که واقعا خیلی عالیه و احتیاج به توضیح نداره http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=829164&PageNumber=1
یک لحظه هم شک نکن که نگاه ما به زندگی و کردار ما تعیین کننده ی حوادثی است که بر ما می گذرد.