2733
2734
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3397816 بازدید | 46604 پست
سلام دوستای عزیز کسی کار دکتر کامران کامروا رو دیده؟ خوبه؟ من شهرستانم امکان رفتن به مطبش و دیدن کارش برای خودم ممکن نیست ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره در میون بذاره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه کسی از کارهای دکتر موحدی .. یحیوی . محسن حجت .. و دکتر میلانی دیده ؟ مطب هر 4 تا رفتم حجت کار خوب و بد داشت ولی مطب بقیه کارها زیادی ندیدم و چندتا با چسب دیدم .. بینیم گوشتی استخونی و از نیمرخ کشیدس ولی غوز نداره
2728
سلام دوستان من چتد ماه هست که اینجا چراغ خاموش حرفاتونو دنبال میکنم خودم چند ماهی هست که تصمیم به عمل گرفتم تا امروز که به این نتیجه رسیدم که عضو نی نی سایت بشم مانی جان متوجه شدم شما با مجلسی عمل کردید که جزو لسیت من هم هست. منتها اینجا حرفا ضد و نقیضه...میشه یکم تجربیاتتو بگی. و یه سوال دیگه من از کارای سامی هم خوشم اومده اما تمام مدلاش تو سایت از روبرو کجه... من حساس شدم یا اینطوره فعلا هم پیش کوچک زاده و یزدانفر ویزیت شدم اما.........................
2740
سلام به دوستان عزیز من تازه عضو سایت شدم قراره دکتر شهریار یحیوی منو عمل کنه دماغم گوشتیه خیلی استرس دارم اصلا نمیدونم انتخابم درسته یا نه؟ گالری عکس هاش خیلی خوب بود. از صحراییان هم خیلی تعریف میکنند واقعا نمیدونم چیکار کنم اینجا کسی از دوستان با یحیوی عمل کرده؟
من سری اول میخواستم برم پیش یحیوی ؛ خدا رو شکر با سجادیان عمل کردم و واقعا راضیم دمش گرم بعد از دو سال برگشتم تهران از لارستان شیراز دوس داشتم یه روتوشی بشم ولی دکتر گف ننیخواد واقعا هم وقتی دماغ گذشتمو بیاد میارم وحشت میکنم الان هم دکتر تو اینستاش عکس و کلیپمو گذاشته.... میتونین برین یه دیدی بزنین dramirsajadian این ادرس اینستا دکتر هست که عکسا عمل کرده هاشو گذاشته mojijoker هم اینستا خودمه
2706