2733
2739
عنوان

اینو بخرم یانه؟

453 بازدید | 18 پست

سلام من یه سرویس این مدلی داشتم کادوی سرعقدم بود الان چندماهه همه طلاهامو فروختم گرمی ۱۹۰

الان یکی هست جفت سرویسمو میده خام به علاوه ۵ هزار به نظرتون خوبه؟تو این شرایط عاقلانست

به نظرتون طلا پایین میاد؟نکنه پشیمون بشم اخه خودم ارزون فروختم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

اگه پول داری و میدونی حالاهااا دیگه قصد فروش نداری بخر

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2740

طلا بعد سال جدید میلادی هم جهانی میره بالا

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
الان یکی هست جفت سرویسمو میده خام به علاوه ۵ هزار به نظرتون خوبه؟تو این شرایط عاقلانست به نظرتون طل ...

این سرویس مال یه خانمه که طلاشو میده قیمت خام طلا به اضافه ۵هزارتومن یعنی اگه گرمی ۳۷۰ باشه میده ۳۷۵

حالا میخوام ببینم عاقلانست بخرم یانه

یعنی اجرت و اینا نمی گیره،به قیمت گرم طلا حساب می کنه؟؟

طلاش دست دومِ؟

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
 بله دقیقا فقط خودش میگه فقط چندمراسم انداخته

من جای شما باشم،اگه طرح طلا رو پسندیدم حتما میخرم

واااای نمی دونین چقد اجرت و مالیات میکشن رو طلا😧😦

اگه به عنوان پس انداز هم میخواین که بازم خریدش عاقلانه ترین کاره

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2706