2733
2739
عنوان

کمک به راه رفتن کودک

1135 بازدید | 6 پست
سلام
من یه پسره 14 ماهه دارم که اصلا دلش نمیخواد راه بره قبلا در و دیوار رو میگرفت یا با کمک مبلا بلند میشد و راه میرفت اما الان هرکاری میکنم راه نمیره دکترم بردم میگه تا پایان 15ماهگی صبر کن اگه راه نیفتاد اونوقت قرص d3میدم اعصابمو بهم ریخته اصلا حاضر نیست راه بره شماها بچه هاتون کی راه افتادن کمکی کردید که زودتر راه بیفتن
خدایا مرا آن ده که آن به
همه بچه های خانواده ما یکسالگی راه افتادن دور و برمون هم هرکی بچش به دنیا اومده راه میره چند تا بچه اسفند 91داریم همه راه میرن به جز پسر من
خدایا مرا آن ده که آن به
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
منم دخترم را یکسالگی بردم دکتر دکتر گفت تا 14 ماهگی باید راه بیافته وگفت باید تشویقش کنم که راه بره من باهاش کار کردم والان 13 ماهشه بدون کمک می تونه چند متری راه بره ولی هنوز نمی تونه به تنهایی از وسط اتاق بلند شه و راه بره
ممنون بچه ها
پسر من دستشو میگیرم راه میره ولی تا میخوام دستشو ول کنم با زانو میفته زمین میدنم بچه ها باهم فرق دارن ولی پسر من یکم کم کاری تیرویید داره میترسم به خاطر اون مشکلی باشه هم دکتر فوق تخصص غدد هم متخصص کودکان میگن باید صبر کرد ولی هیچ کدوم استرس منو درک نمیکنن که همه بچه های اطرافت راه برن ولی بچه من نه
سحر جون شما چطوری تشویقش کردی پسر من فقط اگه ببریمش بیرون میخواد راه ببریمش تو خونه اصلا حاضر نیست
خدایا مرا آن ده که آن به
سلام نیکا جان
پسره منم 14 ماهشه
هنوز به تنهایی راه نمیره تازگیا هم کلا فقط میخواد بغل باشه
از جاش بلند میشه ولی راه نمیره اگه ما کنارش باشیم چند قدمی میره بعد خودشو پرت میکنه بغلمون
به یک‏جایی از زندگی که رسیدی، می فهمی بزرگ‌ترین مصیبت برای یک انسان اینه که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته‌باشه نه شعور لازم برای خاموش ماندن.