2737
2739
سلام .من صبح که بیدار میشیم بوسش میکنم میکَم دوستت دارم همیشه ام حواسم بهشه اما میکَه تو اصلا" حواست به من نیست و هوامو نداری,کَریهههههههه
سلام من از خواب بیدار میشم خیلی تخسم تازه اون زودتر از من بیدار میشه میره سر کار وقتیم داره میره بوسم میبکنه من میگم اههههه ولم کن میخوام بخوابم.....بعد اونم کلی ذوق میکنه از این رفتارم بعدشم میرهههههههه.........جواب سوالتو یادم رفت من کلا زبونی زیاد نمیگم خیلی کم پیش میاد ولی با کارام خیلی بهش ابراز علاقه میکنم هر کاری و که دوست داشته باشه براش انجام میدم و زیاد براش هدیه میخرم تا جواب محبتاش بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من شوهرم 6 از خونه میره خودش صبحونه میخوره کلا نمیزاره من بیدارشم ........لباسشم خودش اتو میزنه ولی من عوضش براش ناهار خوب درست میکنم و تا نیاد خودم ناهارمو نمیخورم آخه 6 غروب میاد شایدم دیرتر الان که دم عیده.......
2740
همیشه که پشت تلفن میگم....
اما رودررو هروقت که نگام میکنه نمیتونم نگم نا خداگاه میگم که چقدر دوسش دارم....

شوشو شاید ندونه بهترین مدل ابراز علاقه اش اینه که وقتی منو نمیبینه ناراحت میشه و بد اونق میشه....بعد که میبینتم کلی عذر خواهی میکنه که ببخشید این دو روز مثل همیشه نبودم آخه خیلی دلتنگت بودم........

بدون این که بدونه اینطوری کلی ابراز علاقه میکنه البته لفظی و کادو هم هست اما هیچکدوم این نمیشه
2706