2737
2739
عزیزم
توده هیپو اکو با دارو از بین نمیره فقط رشدش متوقف میشه جراحی هم برای توده های با قطر زیاده
سونوی شما چه قطری رو نشون داده و چندتا توده داشتید؟
اگر درد داری و سنت بین 20 تا 35 ساله جای نگرانی نیست.
salam khanoomi......manzooram hamoon motevaghef shodan roshdesh bood...chon dr ham goft az bein nemire......
10 mm bood va dardesh badjoore......
albate az vahti ghors mikhoram dard kam shode...vali hanooz ghat nashode....2 mah dige 1 sono daram bebinam roshdesh motevaghef shode ya na.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ملیکای عزیز اندازه 10 میلی برای یک توده سینه واقعا ناچیزه چه بسا من توده هایی رو با قطر 5 سانتی متر دیدم که کار به جراحی کشیده
بهرحال اصلا جای نگرانی وجود نداره
رژیم غذاییت رو خوب کنترل کن ورزش خیلی موثره امیدوارم بهبود پیدا کنی.
2728
2738
مرمری جان، میشه بگی منظورت از کنترل رژیم غذایی چیه؟ و اینکه هر ورزشی مناسب هست یا نرمش های خاصی مفید هست؟
ملیکا جون، میشه لطفا منو هم در جریان بزاری که دکترت چی گفته و یا چه اقداماتی انجام دادی؟
من 9 ماه پیش سونوی سینه دادم که یه توده کوچک نشون داد، دکترم بهم یه دوره دارو داد و گفت مهم نیست ولی امروزکه دوباره رفتم سونو نشون میده که بزرگتر شده (12*4.8mm)، جدا از اینکه نظر دکترم رو جویا می شم، ممنون می شم من رو هم در این مورد راهنمایی کنید و تجربیات خودتون رو بگید. آیا این میتونه تبدیل به یه مورد جدی بشه؟
مرمری جان، میشه بگی منظورت از کنترل رژیم غذایی چیه؟ و اینکه هر ورزشی مناسب هست یا نرمش های خاصی مفید ...

سلام عزیزم..میشه بگید بعد حدود ده سال اون کیستاتون چی شد؟من الان شرایط شمارو دارم و نگرانم