2733
2739
عنوان

کیا خونریزی لانه گزینیشون زیاد بوده و علائمی که داشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 126997 بازدید | 96 پست

سلام خانمایی گل

من حدود ۱۰ روز پیش شاهد ی علائمی شدم مث ورم سینه_ تهوع ولی بدون استفراغ_نفخ_زیر دلمم خیلی درد میکنه_سردرد تاری دید سرگیجه نافمم بعضی اوقات تیر میکشه یک دو روز ک از پریودیم گذشت لکه بینی خفیف  داشتم بعد کم کم بیشتر شد حدود ۳ ۴ ساعت خونریزی ب رنگ قرمز  شدید داشتم  ولی باز ب رنگ قهوای برگشت از پری روز صب تا شب هیچی نبود جز خون قهوا ای فقط ۲۴ ساعت این موردو داشتم بعد کاملا رفع شد 

دخترا کسی میدونه چیه بیبی چک هم دادم امروز منفیه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من از دیشب فقط یه لک صورتی زرد داشتم از صبح تا ۱ساعت پیشفقط خون ابه صورتی الان یکم روبه قهوه ای زرد رفته ولی حجمش خیلی کم نیست اما مثل پریودی هم نیست نوار بهداشتیم انگار یه لیوان اب ریختن روش که بی رنگ نیست صورتی محوه یه جاهایش هم رنگ داره کم  گیج شدم اخر هفته ای ۲ روز زودتر از تایم مریودیمم هست و خیلی درد دارم  زیر دلم کمرم تهوع ۳ ساعته درد شدید دارم  جون تو تنمم نیست

2731
خیلی تاپیک قدیمیه ولی هستین؟

اره عزیزم بگو

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍