2733
2739
صد در صد Iphone!!!!!!!!!!!

s3 خیلی بزرگه اصلا تو دست جا نمیشه. مطمئن باش بعد یه مدت دلتو میزنه . هر چند که یه سری فیچرهاش از آیفون بهتره. ولی دیگه آدم مگه چیکار میخواد بکنه با موبایلش.....

آیفون سایزش واقعا عالیه. برای خانمها فوق العاده ست

به نظر من شک نکن و آیفون بگیر
خدا می بیند و می پوشاند...مردم نمی بینند و فریاد می زنند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ایفون دارم بدیش اینکه برای بولوتوثش فقط از ایفون میتونی اطلاعات ردو بدل کنی مه گوشی دیگه ای و حتما باید نرم افزار ای تنز رو داشته باشی

البته این یکجورایی خاصش کرده بقیه چیزاش عالی
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
2728
بدیه گلکسی سایزشه که خیلیییییییییی بزرگه اصلا رادست نیست
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
ایفون فقط کلاس داره ولی از لحاظ کارکرد تو ایران کارایی نداره بخاطر سیستم عامل و نرم افزاراش اما SIII سیستم عاملش اندروید نرم افزار تا دلت بخواد همه جوره هست و خیلی کارایی داره مثلا NFC برای رد و بدل کردن اطلاعات و کیفیت عالی عکسش و فیلمبرداریش که فول اچ دی هستش
2738
Galaxy s3mini اومده ،سایزش مثل ایفونه.با خودs3هیچ فرقى نداره ولى سایزش عالیه،آیفون هم خوبه ولى سامسونگ بهتره
بگذارتاشیطنت عشق چشمان تورابه عریانى خویش بگشاید،هرچندآنجاجزرنج وپریشانى نباشد،اماکورى رابخاطرآرامش تحمل نکن.
دوستان میشه کمک کنید و بیشتر تجزیه تحلیل کنید که کدوم بهتره؟
مزایا و معایب هر کدومو واضح بگین.
ممنون میشم
خدایا شکرررررتتتت......عاااشقتم.
هر روز من بهتر از روز قبل هست و از همه نظر بسوی موفقیت و خوشبختی و سلامتی رهسپارم و من دارم به آرزوهام میرسم و من پر از آرامش و شادی هستم.
یادم باشد….
که خدا با من است .
که فرشته ها برایم دعا میکنند،
که ستاره ها
شب را برایم روشن خواهند کرد
یادم باشد…..
که قاصدکی در راه است،
که بهار نزدیک است .خدایا متشکرم بابت سلامتی و دختر زیبا و سالم صالح و باهوشم....سپاس سپاس.سپااااس.(الهه55)
2706