2733
2739

دخترم دو ماه و ده روزشه شیر خودمو میخوره،رفلاکس داره و وقتی خودم شیر میخورم دخترم اذیت میشه ،میخام براش شیرخشک بگیرم البته فقط برا مواقعی که باشگاه دارم یا بیرون کار اداری دارم ،ماشینم مدتهاست کنج خونه ست خاک میخوره و حس میکنم دارم افسرده میشم بخاطر دخترم زیاد نمیتونم بیرون برم و رانندگی کنم چونکه شیر خودمو میخوره اصلا نمیشه بذارم پیش مامانم و برم به کارام برسم ،شیر خودم هم فقط برا خوردنش کافیه و اگه بخوام بدوشم اونقدی نیست که سیرش کنه ،میخام برا اینطور مواقع شیرخشک بگیرم براش ممنون میشم راهنماییم کنین

سه چیز را فراموش نکن: 1-به همه نمی توانی کمک کنی! 2- همه چیز را نمی توانی عوض کنی! 3-و همه تو را دوست نخواهند داشت!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسر من رفلاکس و حساسیت داشت و داره هنوز،،،هرچی شیر خشک میخریدم یا نمیخورد یا یبوست میگرفت و هزار چیز دیگه،،،،اخرش شیر خشک نان شد شیر خشک همیشگیش،،،

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه،برام حفظش کن💝
2738

من نان میدم خیلی راضی ام وزن گیریش مثل زمانیه ک شیر خودمو میخورد 

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️
من باشگاه میرفتم بچم چهار ماهه بود مینشست تو کالسکش اما بریدم دیگه نمیتونم برم متاسفانه   شما چ ...

عزیزم فعلا نرفتم قصد دارم برم بعضی روزا یکدفعه میزنم زیر گریه وزنم هم پنج کیلو بیشتر از قبل بارداریم هست هر طور شده باید کمش کنم ،هفته پیش کار اداری داشتم نیم ساعت گذاشتمش پیش مامانم غوغا راه انداخته بود همه کارای بانکیم مونده،کارتهای بانکیم اعتبارشون تموم شده نمیشه برم درستشون کنم اصلا اسیر شدم انگار،یه آرایشگاه نمیتونم با خیال راحت برم هوا هم سرده نمیشه با خودم ببرمش

سه چیز را فراموش نکن: 1-به همه نمی توانی کمک کنی! 2- همه چیز را نمی توانی عوض کنی! 3-و همه تو را دوست نخواهند داشت!
عزیزم فعلا نرفتم قصد دارم برم بعضی روزا یکدفعه میزنم زیر گریه وزنم هم پنج کیلو بیشتر از قبل بارداریم ...

چارش همون شیر خشکه پس . ولی در کل زندگی بعد بچه هیچ وقت مثل قبلش نمیشه عزیزم