2733
2734

دخترم چند روز دیگه نه ماهش کامل میشه.برنامه غذاییش تو طول روز اینجوریه.صبحا یه روز درمیون زرده تخم مرغ بعد آبمیوه ظهر یه کاسه پر سوپ عصرانه میوه یا ابمیوه شام یه کاسه پر سوپ.صبحانه روزای دیگشن حریره یا سرلاکه

تو این فاصله صبح تا ظهر دو وعده شیرخشک میخوره چون شاغلم. بعدازظهرا شیر خودم 

دخترم سوپ خیلی دوست داره و ناهار و شامش یه کاسه پر سوپه.بنظرتون حجم غذاش زیاده؟اصلا با زور بهش غذا نمیدم و بعد تمام شدن سوپش باز دهنشو باز میکنه ولی نمیدونم بچه سیری میفهمه اصلا؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بچه شما 9 ماهشه چرا فقط سوپ میدی، غذا رو کم کم شروع کن، من برادر زادم 8 ماهشه صبحانه نون و کره و خرما میخوره، ناهار ماهیچه پلو، اونقدرم دوست داره که نگو. 

خداجونم کمکم کن این روزا برام زود بگذره. آمین 🌹
2742

واسش معجون درست کن بده بخوره

بحث کردن با احمق؛ مثل کشتن پشه روی صورت خودته، شاید پشه رو بکشی یا نه اما در نهایت حتما یه سیلی به صورت خودت زده‌ ای...!https://instagram.com/a.d.r.i.n.a_?utm_source=ig_profile_share&igshid=1qq59x9scyexxمنو فالو کنین لطفا..خاطرات و عکس
عزیزم بچه شما 9 ماهشه چرا فقط سوپ میدی، غذا رو کم کم شروع کن، من برادر زادم 8 ماهشه صبحانه نون و کره ...

بچه ۹ماهه چجوری نون و کره میخوره؟

دخترم دو تا دندون بیشتر نداره چجوری بهش غذای اینجوری بدم هر قدرم نرمش کنم یهو میده پایین و دلدرد میشه یبوست میگیره.

البته هر بچه یجوره 

2738
در طول ۲۵ساعت ۶یا ۷ وعده شیر میخوره البته با بازیگوشی و در حد متوسط نه اونجور که بگم تا تو چشماش بخو ...

۲۵ ساعت چیه؟😲😲😲

بحث کردن با احمق؛ مثل کشتن پشه روی صورت خودته، شاید پشه رو بکشی یا نه اما در نهایت حتما یه سیلی به صورت خودت زده‌ ای...!https://instagram.com/a.d.r.i.n.a_?utm_source=ig_profile_share&igshid=1qq59x9scyexxمنو فالو کنین لطفا..خاطرات و عکس
وزنش ۱۰/۵

ماشاءالله خوش خوراکه عزیزم. من دخترم یه سالش شد ۱۰و۶۰۰ بود البته وزن تولدش ۲۱۰۰ چون زود دنیا اومده بود..

ولی واقعا تا یه سالگیش دو کاسه سوپ‌ پر رو میخورد و صبحانشم خوب بود بعدش کم کم برگشت ذائقش

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...

عزیزم وزنگیری بچت بخاطر شیرخشک و سرلاکه وگرنه سوپ که کالری نداره

پسر منم نه ماهشه دیگه همه چی بش میدم 

صبحا کره مربا حلیم نون پنیر خرما  واسه میان وعده ها میوه بیشتر موز و بیسکویت مادر و شام و ناهارم آبگوشت و کته ماهیچه و اونواع جوانه ها را میدم

خدایا پسرمو سالم و سلامت بهم ببخش الهی آمین
چرا معجون؟سوال من این بود حجم غذاش چقدر باید باشه

حجم غذاش که خوبه...فقط دیدم مغز و اجیل نمیدی بخوره

بچه ۹ماهه چجوری نون و کره میخوره؟ دخترم دو تا دندون بیشتر نداره چجوری بهش غذای اینجوری بدم هر قدرم ...

آره عزیزم اتفاقا اولش که شنیدم مامانش صبحونه میده تعجب کردم، بعد که خودم دیدم واقعا خیلی بامزه با لثه هاش میجوعه.البته نون لواش ترد خیلی کوچولو میده. 

خداجونم کمکم کن این روزا برام زود بگذره. آمین 🌹
2706