2737
2739
*اول دو سه صفحه رو راحت باز میکنه ولی از اون به بعد دیگه باز نمیشه !!

*نمیتونم وارد کلوب ها شوم و یا اینکه صفحات قبل تاپیک ها را نگاه کنم

*من یه جا کامنت میدوم برای بار 2 نمیشه و باید از سایت خارج شم و دوباره برگردم

*منم با زور وارد سایتمی شم..ف ی ل ت ر شکن هم جواب نمی ده...از هر 10 بار تلاشم یکبار میتونم وارد سایت بشم ...چرا؟

*هزار بار باید صفحه رو رفرش کنم تا باز شه! البته اگه ایراد از اینترنت بود سایتهای دیگه هم باید مشکل میداشتن که ندارن! تو کلوبا که میرم اگه بخوام صفحه قبلشو ببینم نمیشه! گاهی پست هم نمیتونم بذارم.

*صفحه ها کامل لود نمیشه و دائم داره آیکون مرورگر میچرخه و نشون میده که داره کاری انجام میشه...
اگر Postیی را باز کنم فقط صفحه اول را میتونم بخونم و صفحه دو را که میزنم باز نمیکنه و همینطور کار میکنه تا شاید بعد یکربع بیاره یا نیاره...
در اکثر موارد هیچکدام از تبلیغ های راست و چپ و پایین را نشون نمیده...
اگر شانسی صفحه ها لود بشوند و تصاویر تبلیغی راست و چپ و پاین هم بیایند... دو جعبه مشکی سمت راست هیچوقت نمیآیند و لود نمیشوند... که فکر کنم تبلیغ فلش هستند...
همین الان عکسهای کاربری را هم نشون نمیده....
با سایتهای دیگر هیچ مشکلی ندارم....

*منم چند روزه این طوری شدم البته صفحه کامل باز نمیشه گاهی هم درست میشه

*مواقعی که این طوری میشه با فیلتر شکن میام تو سایت درست میشه!!!

*منم دیگه نمیتونم با اکسپلورر بیام باید با فایر فاکس بیام.به داد منم برسید از 25 جم *بهمن 1389* اینطوری شده

*MAN HAM IN MOSHKEL RA DARAM. HODUDE 5 RUZI MISHE. MODAM BAYAD CONECT VA DISCONECT KONAM

*سلام آقای مدیر.
من جدیداً با نی نی سایت مشکل پیدا کردم نمیتونم دوتا پست پشت سر هم بذارم یا دو تا تاپیک پشت سر هم ببینم.من با سایت‌های دیگه مشکل ندارم.مشکل از نت هم نیست چون جاهای مختلف امتحان کردم.

*جناب مدیر با سلام و خسته نباشید الان حدود 2 هفته است که من با سیستم خودم نمیتونم وارد سایت بشم به نظر شما مشکل از کجاست؟ برای ورود به هر سایت دیگه ای مشکل ندارم فقط برای نینی سایت اینجور است. تو رو خدا کمکم کنید هر چه زودتر این مشکل من حل بشه. با تشکر

*man ham hamin moshkelo dashtam irad az moroogare internet expolare alan ba mozilla fire fox miam

///// یه سئوال هم من داشتم علت نوسان ستاره اعضای طلایی چیست؟ چرا مثلا اینجا ستاره ندارم ولی تو نوشته بعدی دارم؟
چند روز پیش تونستم مشکل را حل کنم و صبر کردم تا مطمئن بشم مشکل همونه که حدس زدم و راهم هم توسط بقیه بیننده ها تست بشه...

مشکل از آبجکت های فلش کنار صفحه بود و جالبه که این مشکل فقط تو نی نی سایت است و در سایتهای دیگری که آنها هم آبجکت فلش خیلی خیلی زیاد دارند مثل www.asriran.com هیچ مشکلی نیست.

و اما راه من برای حل این مشکل، همانطور که قبلا هم گفتم:

زمانی که در اینترنت یا پنجره Windows Internet Explorer هستید،
1-دکمه ALT را فشار داده و رها کنید تا منوی بالای صفحه ظاهر شود.
2-در نوار منوی بالای صفحه به ترتیب روی Tools>Internet Options کلیک کنید.
3- در پنجره ظاهر شده روی لبه Programs کلیک کنید و روی دکمه Manage add-ons کلیک نمایید.
4- در پنجره ظاهر شده سمت چپ وسط پایین زیر جایی که نوشته Show کلیک کرده و All add-ons را انتخاب نمایید.
5- روی سطری که نوشته Shockwave Flash Object تک کلیک کرده تا های لایت یا آبی رنگ شود و بعد پایین سمت راست پنجره روی Disable = غیر فعال کلیک کنید تا غیر فعال شود.
6- به همین ترتیب در لیست سمت راست و بالا به پایین اسکرول کرده و در زیر بخشی که نوشته Not Available سطرهای زیر مجموعه اش را هایلایت کرده = یکبار روی آنها تک کلیک کنید و بعد در سمت راست پایین پنجره روی Disable کلیک کنید تا غیر فعال شوند.
توضیح بیشتر برای مورد 6: در ستون Name به رنگ آبی اسم دسته بندی ها را نوشته. آنهایی را که منبع شان را میشناسد اسمشان را نوشته و آنهایی که منبع شان را نمیشناسد در ستون Nameشان نوشته Not Available یعنی موجود نیست. که ترجیها آنها را هم غیر فعال یعنی Disable کردم.
7- روی دکمه close پایین صفحه و بعد Ok کلیک کرده و همه پنجره ها را بسته و مجددا وارد نی نی سایت شوید.

مطمئن هستم که مشکل حل شده است. در حد یک خط شما هم نتیجه را بنویسید.

البته با اینکار قسمت هایی که Flash هستند نمایش داده نمیشوند. اگر خواستید Flashها را دوباره ببینید، فقط گزینه Shockwave Flash Object را دوباره Enable یعنی فعال کنید.

این راه برای کسانی است که از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده میکنند.
ظاهرا دوستانی که با مرورگرهای دیگر میآیند مشکلی ندارند.
ممکن است بعد از تغییر فوق یک یا چند بار مرورگرتان پیغام بده که اون مورد را disable کردید به پیغام کاری نداشته باشید. مشکل شما برطرف شده است.

دوستان زیادی در ورود و کار با نی نی سایت مشکل دارند و بعد از دیدن چند تاپیک دیگر صفحه ایی برایشان باز نمیشود و هی باید مرورگر را بسته و همه صفحه ها رو بسته و دوباره وارد نی نی سایت شوند.

دانسته های خود را در اختیارشان قرار دهید. یارشان باشید.

با تشکر
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ممنون جناب افتخار من هم یک هفته ای هست که این مشکل رو با نینی سایت دارم

اما نمیدونستم ممکنه بقیه هم این مشکل رو داشته باشند

ظاهرا که مشکل من هم حل شد با راه حل شما

باز هم از دقت نظرتون تشکر میکنم
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
2728
جواب میده مطمئن باشید.
این مشکل را ظاهرا فقط کسانی دارند که مثل من با IE اینترنت اکسپلورر میآیند تو نی نی سایت.
و کسانی که با Fire Fox و موزیلا و ... میآیند مشکلی ندارند.
پس اگر مشکل شما حتی توسط مرورگرهای دیگر حل نشده پس شاید مشکل شما از جای دیگری باشد، که ایده ایی در این مورد ندارم.
2740
بچه ها من یه مشکل جدید دارم!!! وقتی میخوام برم صفحه ی بعد میگه فیل....ت...ر... ه و همون صفحه ی پیوندها!! میاد. این چیه دیگه؟؟؟
سخت گذشت برمن تا فهمیدم هیچ کس با هیچکس فرق ندارد...
2706