2733
2734
عنوان

کسی تجربه سقط داشته

1198 بازدید | 21 پست

سلام من 8 هفته باربودم بعلت نداشتن قلب و لکه بینی و رشد نکردن جنین دکتر بهم قرص داد گفت برمبنای سونو باید کورتاژ کنی .دارو بخور خود بخود دفع نشد سه روز دیگه بیا بیمارستان 

اینم ذکر کنم من اصلا بسونو اطمینان نداشتمچون رو شکمی بود و واژینال ده جا رفتم اورژانسی انجام ندادن .منم چون ترسیده بودم دارو راخوردم و دیگه کار از کار گذشته الان دارو را میخورم فقط لک میشم و ادرارم قرمز شده خبری نیست زعفران و عرقم از عطاری گرفتم و اونم فایده نداره خیلی از کورتاژمیترسم چیکار کنم 

مرنج ومرنجان
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

خب صبر کن ب خونریزی میفتی کم کم.عروسک پشت پرده و تخم شوید از عطاری بگیر دم کن بخور.پیاده روی کن طناب بزن.من قرصتو نمیدونم چیه برا همه دیدم سایتوتک مینویسن.فقط انتی بیوتیک هم بخور تا خدانکرده عفونت نگیری.

من خردادماه سقط داشتم  ولی قرصی مصرف نکردم مال من سقط فراموش شده بود روزی که قراربود بودبرم کورتاژ یههوی خودش توخونه سقط شد وبه دلیل خون ریزی شدید کورتاژ بقایاشدم ،بدن بابدن فرق داره ازکورتاژ نترس بروبیمارستان تاحتما کورتاژ شی بیحست میکنن فوقشم ۱۵ دقیقه طول میکشه هیچ عوارضی هم نداره من الان بعد ۴ماه بعدکورتاژ دکتر بهم این ماه اجازه بارداری داده 

2738

سلام منم هم سقط داشتم البته من تو هفته ۱۳ سقط داشتم .چون خون ریزی و لک بینی نداشتم مجبور شدم برم بیمارستان جنین ایست قلبی داشت. اول با قرص زیر زبونی و واژینال افتادم به خون ریزی شدید 

اما بعد بخاطر بقایا مجبور به کورتاژ شدم .کورتاژ سخت نیست جای نگرانی هم نداره 

انشالله بزودی باردار میشی دوباره 

آرام باش.. هیچ چیز ارزش این همه دلهره ندارد ..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۶ است!!

عزیزم این چ قرصیه داده تا حالا نشنیدم 

چجوری استفاده کردی 

من سایتوتک مصرف کردم دوتا زیر زبون دو ساعت بعد دو تا واژینال 

ک راحتتت دفع شد 

خودتو اذیت نکن به نظرم برو کورتاژ فکر نکنم خیلی اذیت شی اینجوری بدتره ک 

خدایا همه چیو سپردم ب خودت 💞
2706