2733
2739
الان مدت 2 ماهه که از رژیم دکتر تروسیان استفاده میکنم و خیلی راضی ام.

حدود 8-9 نفر توی سایت به من ایمیل زدن و آدرس و شماره تلفن دکتر رو ازم گرفتن.

دوست دارم بدونم که موفق شدن برن و اگه رفتن از نتیجه اشون راضی بودن یا نه؟
سلام من پارسال اذر ماه شوهرم رفت پیش دکتر تروسیان و 25 کیلو در عرض 4 ماه کم کرد و ما خیلی راضی بودیم ... البته باید یه آشپز داشته باشی.... من که آخراش از حال رفته بودم دیگه
قصه گو نیستم اما هزار ویک شب چشمانت شهرزادم می کند...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

لی لی جان وزنش برگشت نداشته؟؟

من 2 ماهه 10 کیلو کم کردم البته پیاده روی نتونستم برم و تازه شروع کردم به ورزش...

خدا رو شکر با آشپزیش مشکلی نداشتم .... تازه من کنارش واسه همسری و پسرم هم اشپزی میکردم...
الان هم رسیدم به رژیم دومش و خوب آشپزیش خیلی کمتره و کلی چیزای خوشمزه تر داره:)))
2728
2740
نگین عزیز....

هزینه اولیه اش بستگی به اضافه وزن و شرایط بدنی ات داره... میدونم که از حول و حوش 40 تومن شروع میشه تا 70-80....

اول شرایط بدنی ات رو میپرسه.. اگه آزمایش داری باید ببری واگه ازمایش جدید لازم بود برات مینویسه....
بعد از معاینه ات میری بیرون و منشی برگه ای بهت میده که شرایط رژیم رو نوشته و مبلغ کلی رژیم رو هم نوشته اگه بخوای ادامه بدی امضاش میکنی و هزینه رو پرداخت میکنی...

2 روز بعد رژیمت رو اماده میکنه..
6هفته اول یه رژیم میده بدون روغن و نمک و شکر...

بیشتر گوشت سفید ... 6 وعده در روز... و سبزیجات زیااااد حالا پخته یا خام و 3 مرنبه در روز هم کربوهیدرات داری.

آب هم باید زیاد بخوری....

بعد از 6 هفته هم رزیمت رو عوض میکنه و یه رژیم به مراتب ساده تر میده بهت...

برای من اول غذای بدون نمک سخت بود اما بعد از چند روز عادت کردم و با ادویه و آبلیمو و.... غذاهای خوشمزه ای درست میکردم واسه خودم:)))

وقتی میبینی تاثیر نمک نخوردن رو روی بدنت واقعا تعجب آوره.... من اگه یه روز برم جایی نمک بخورم توی تمام بدنم احساس تورم دارم
2706