2733
2734

سلام دوستان.من همیشه سونوهام و میرم نرگس و واقعا راضی هستم الان برای غربال گری اول دکترم با تایید کار خانم دکتر واسعی در کنارش رستاک رو هم یشنهاد کرد و انتخاب و به عهده خودم گذاشت. به نظر شما کدوم بهتره؟ ممنون میشم کمکم کنین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رستااااااک

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪
2731

مرسی  ویدا جون  و جودی جون  و اختاپوس جون میشه یکم دلیلتونم بگین 

واقعا نمیتونم تصمیم بگیرم من خیلی وسواس دارم و میخوام مطمئن باشم , قیمت مهم نیست فقط میخوام بدونم کار کدوم دقیقتره 

رستاک این که میگن یه خانم دکتر به جای دکتر طهماسب پور انجام میده درسته؟ اخه اعتبارش به خاطر دکتر طهماسب پوره اگه بخواد خودش انجام نده که فایده نداره

شمایی که رفتین خود دکتر طهماسب پور انجام داد براتون؟

سلام. منم دارم تحقیق می کنم

بچه اولم را نسل امید رفته بودم. و راضی بودم. امروز که سرج می کردم یه ذره پشیمون شدم. 

نرگس را هم به خانم دکتر اعتماد دارم. به ادم ارامش میده. موندم نرگس سونو برم آزمایش کجا برم؟

سلام. منم دارم تحقیق می کنم بچه اولم را نسل امید رفته بودم. و راضی بودم. امروز که سرج می کردم یه ذر ...

میشه به نتیجه رسیدید به منم بگید. همه جارو زیرو رو کردم. اما نمیدونم چیکار کنم. 

نسل امید یه چیزای عجیب غریب می گفتن. یکی بهم می گفت رویان هم خوبه دستگاهاش و کارشون دقیق هست. بازم موندم چیکار کنم هر جا هم بخوایم باید زودتر وقت بگیریم 

می دونید چیه شاید ما زیاد حساسیم.

اگه نرگس خوبه پس همیشه خوبه

به نظرم اگه به کسایی که در شهرهای کوچیک که این همه گزینه برای انتخاب آزمایشگاه و سونوگرافی ندارن فکر کنیم که براشون مشکلی پیش نمیاد اون وقت ما هم شاید به اون ازمایشگاه سر خیابون  هم اکتفا کنیم.

فکر کنم ما زیادی داریم سخت می گیریم. خطای انسانی و دستگاه همه جا وجود داره. 

توکل بر خدا

سلام من تجربه خودمو اعلام میکنم شاید به درد کسی بخوره. من در نهایت رفتم سونو  نرگس و خانم دکتر در حدود نیم ساعت با دقت همه چی رو بررسی کرد .این سونو گرافی چیزی نیست که یه دکتر بیاد درحد یه دقیقه یه نگاه بندازه و بره و کسایی که میرن رستاک اگه دکتر طهماسب پور اومد یه لحظه چک کرد و رفت بدونین که کاری براتون نکرده .خوشحالم که رفتم نرگس و خانم دکتر واسعی واقعا هم از نظر اخلاق هم از نظر علمی خیلی خوبن .دستگاهشم اونطور که من فکر میکردم نبود و جدید بود.کلا نیم ساعت هی به من میگفت این ور بچرخ .اون ور بچرخ چندین بار nt رو اندازه گرفت و دقتش واقعا خوب بود

2706