2737
2739
میخواستم بدونم واقعا تبلت خوبی هستش واینه شنیدم فقط یه خروجی داره میخواستم بدونم میشه بهش فلش مموری یا کابل یو اس بی وصل کرد چون شنیدم یه خروجی داره و باید واسه اینا تبدیل بگیرم درسته؟ راستی تبدیلش چه قیمته؟ مرسی از راهنماییتون
خدا جونم منو به آرزوم برسون
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
اما تاچش منحصر به فرده
من از نمایندگی اپل پرسیدم گفت حتی با یه برنامه بلوتوسشم میشه راه انداخت که با همه جور برندی کانکت شده
میدونی که فقط میتونه از اپل بلوتوس بگیره و بده
2740
اون یو اس بی ها که مستقیما بهش نمی خوره مگر اینکه بازم تبدیلی چیزی بخری
من مودم وایرلس گرفتم تو خونه
کلا چون نه سیم کارت خوره نه یو اس بی یه کم محدودش کرده اگه واست مهمه این چیزا گلکسی بگیر
من بین سامسونگ و ایپد شک داشتم دیروز رفتم هایپر استار مسئولش میگفت ایپد مثل بنز میمونه سامسونگ عین پراید
حالا جالبه قیمتهاشونم زیاد تفاوتی نداره فقط میخوام بدونم تو این چیزاش به مشکل برنمیخورم
چون سامسونگ خروجی واسه فلش مموری داره فکر کنم
من همین الان دارم با تو می حرفم با تبلت دارم تایپش میکنم کلا یکی از مزایا یا شایدم معایبش اینه که خیلی قابل دسترسه چون مثه لب تاپلازم نیس خاموشش کنی و همیشه پیج های مورد نظرت بازن و تو با یه رفرش کردن میتونی به همه جی دسترسی داشته باشی
پس یعنی معایبش اونقدر نیست که برم دنبال یه مارک دیگه اگه واسه این چیزاشم تبدیل داشته باشه مشکلی نیست من فقط واسه این برام مهم بود که بتونم از اینترنت هر جا که برم بتونم راحت استفاده کنم
اون که اره چون الان واقعا سامسونگ داره با اپل رقابت میکنه خیلی چزاشم بهتر از سامسونگه من گوشیم سامسونگه دوست داشتم تبلت حداقل اپل بگیرم
2706