2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دکتر برای ضخامت اندومتر نوشته .سونو شکمی ک انجام دادن ضخامت ۲ بوده منتها گفت چون اون موقع خونریزی داشتی باید یه سونو واژینال انجام بدی.الان سوالی ک دارم اینه ک نکنه باعث خونریزی مجدد بشه؟؟بعدشم بهم گفتن پیش یه فرد متخصص و با دقت برو منظورش چیه؟؟

من برا کیستم رفتم ولی چون دختر بودم از مقعد سونو کرد واااااای که چه دردی داااااشت 

سخته خیلی؟!!! منم این شرایطو دارم خونریزی دارم ولی پاپ اسمیه که نمی شه داد سونو هم نمیشه😐

مریمم💙 ***و خدایی که به شدت کافیست***        
2740
دکتر برای ضخامت اندومتر نوشته .سونو شکمی ک انجام دادن ضخامت ۲ بوده منتها گفت چون اون موقع خونریزی دا ...

ن بابا چ ربطی داره ب خونریزی.دوربین ب کلفتی ی خودکاره فقط2سانت میره داخل واژینال و 2دقیقه تمام میشه

🖤✌️🫂🥀🌈            درخواست دوستی ندید لطفا .با کمال احترام برای دوستان،نمیپذیرم🌹
ن بابا چ ربطی داره ب خونریزی.دوربین ب کلفتی ی خودکاره فقط2سانت میره داخل واژینال و 2دقیقه تمام میشه

اخه تو نت زده ۱۵ تا ۳۰ دقیقه طول میکشه...فقط یه چیزی من الان شهرستانم بخوام برم انجام بدم معتبر نیست؟ اخه تهران ک بودم همش تاکید داشتن پیش یه ادم وارد برو حالا اینجا هم چند تا دکتر سونوگرافیست داره ک یکیش خانمه و جوون

اخه تو نت زده ۱۵ تا ۳۰ دقیقه طول میکشه...فقط یه چیزی من الان شهرستانم بخوام برم انجام بدم معتبر نیست ...

بابا کی گفته والا سزارینم 30 دقیقه نمی کشه چ خبره.من بارها پیش خانم جوان رفتم...وقتی دوربین همه چیو نشون میده اینقد سخت نگیر.

🖤✌️🫂🥀🌈            درخواست دوستی ندید لطفا .با کمال احترام برای دوستان،نمیپذیرم🌹
2706