2733
2734
عنوان

سونوی‌ واژینال لازمه برم؟

727 بازدید | 32 پست

سلام دوستان‌.من برای قلب جنین خیلی استرس داشتم دکتر برام سونو واژینال نوشت و گفت برو بده تا زودتر خیالت راحت بشه‌.وگرنه آخر آبان برو سونو شکمی‌.سن حاملگیم‌ رو هم گفت یکماه و یکروز‌.

من تا حالا واژینال انجام ندارم حالا سوالم اینه واژینال توی ۵ هفته نشون میده مگه قلب جنین رو؟

ضربان قلب رو معلوم میکنه یا تشکیل شدن قلب رو؟

ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارین منو‌ راهنمایی کنین.

انسانم‌ آرزوست.  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

سنو واژینال چون داخلی هست دقیق تره واسه هفته های اول و بارداری های خارج از رحم و هم زود تشخیص میدن 

منم سنو اولم تو هفته هفتم واژینال بود عزیزم

بعضی دکتر ها واسه دقت بیشتر این سنو‌رو انحام میدن

نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست❤.                     گوش کن! 👂نبض دلم زمزمه اش با تو یکیست.                          😊😊😊😊☺☺☺☺😄😄😄😄                                                                                                    هرگز ننشین متر بزن خوبی خود را😉                         اندازه ی خوبی به ندانستن آن است❤☺
میگن سونو واژینال احتمال سقط روهم بالا میبره دو هفته صبر کن سونو شکمی بده

نه عزیزم هیچ مشکلی نداره 

نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست❤.                     گوش کن! 👂نبض دلم زمزمه اش با تو یکیست.                          😊😊😊😊☺☺☺☺😄😄😄😄                                                                                                    هرگز ننشین متر بزن خوبی خود را😉                         اندازه ی خوبی به ندانستن آن است❤☺
2740

نه نه به هیچ وجه نرو اشتباه منو نکن خیلی اسیب میزنه ب جنین خیلی ضرر داره واسه بچه تازه نشونم نمیده چون خیلی زوده تو هفته ۸ یا۹ برو اجازه بده تشکیل شه منم دقیقا هفته ۵ رفتم واژینال بعدا فهمیدم خیلی بده واژینال برا جنین دکترا ادمو میترسونن بعدش ک تشکیل نشده بود گف برو سقط ولی باز من برا هفته ۹ رفتم سونو شکمی نشون داد تشکیل شده

وخدایـــــــــی کــ بشـــــدت کافـــیست...♥️
پس. چرا دکترم‌ گفت‌ الان برو که خیالت راحت بشه‌.اصلا متوجه نمیشم کاراش رو؟

الان اگر خارج رحمی باشه نشون میده وفقط ساکش تشکیل شده هیچ خطری هم نداره اگر خطر داشت دکترها سونو واژینال انجام نمیدادن

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
2706