2733
2734
دخترم الان 5 ماه و 15 روشه و بهش سرلاک دادم که به شیر خشکش حساسیت داد خواهشا منو راهنمایی کنید لعاب برنج چه جوری درست میشه و دستور فرنی با شیر خودمم اگه بدین که واقعا ممنونممممممممممم
عزیزم یه قاشق غذا خوری برنج و یه قاشق چایخوری خوری پودر بادوم و یه قاشق چایخوری شکر و یه لیوان آب و بزار رو حرارت کم تا بپزه، تقریبا مثل شله زرد بشه
بعد بریز تو یه توری خیلی ریز و آبش و بگیر و بده نی نی نوش جان کنه
خدایا ممنونم که هیچ وقت تنهام نزاشتی و همیشه در زندگیم جریان داشتی. دوستت دارم
فرنی ارد برنج

ارد برنج یک قاشق غذاخوری+شکر یک قاشق مربا خوری+یک لیوان شیر جوشیده

حریره بادوم

ارد برنج یک قاشق غذاخوری+شکر یک قاشق مربا خوری+یک لیوان شیر جوشیده+ شیره دو یا سه عدد بادام
بذار از خنده های تو یکم خوشبختی بردارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برنج رو بشور بدون نمک بزار بحوشه آبش که غلیظ شد میشه لعاب برنج. فقط از آبش به نی نی بده.
آرد برنج رو با یه کم آب بزار بجوشه وقتی جوشید شیر خودتو بهش اضافه کن و هم بزن . شیر خودت اصلا نیاید بجوشه چون خاصیتش از بین میره. می تونی یه ذره هم بهش شکر بزنی که خیلی بیمزه نباشه.
عزیزم فرنی با لعاب برنج فرق میکنه منم یه هفته است غذای نی نیم شروع کردم اول با لعاب برنج بعد فرنی
برای لعاب برنج یه قاشق سوبخوری برنج رو با یه لیوان اب بذار ببزه تاجایی که سه قاشق سوبخوری از ابش بمونه بعد بریز تو ابکش لعاب جدا کن وکمی با شکر براش شیرین کن
خداجونم منتظر یه معجزه تو زنگیمم
2738