2733
2734
قدم نو رسیده مبــــــــــــارکــــــــــــــــه

آپلود عکس هزااااار هزاااااار ماشالله به همه نی نی گلیای تاپیکمون. برای سلامتی همشون صلوااااات. لطف کنین پست اضافی و تبریک نذارین و عکسا رو لایک کنین که تاپیک شلوغ نشه و عکسا رو بتونیم پشت هم ببینیم برا گذاشتن عکس : ١- اول از همه عکس اصلی رو یه جا کپی کنین که خراب نشه. ٢- عکستونو تو برنامه paint باز کنین ٣- ctrl و w رو بزنین ٤- عدد داخل باکس رو از ١٠٠ به عدد کمتری تغییر بدید. مثلا ١٥ یا ٢٠ ( بستگی به سایز اولیه عکس داره ) ٥- ctrl و s را بزنین تا سیو بشه ٦- سایت آپلود عکس رو باز کنید : www.8pic.ir ٧- گزینه brows رو بزنین و عکستونو انتخاب کنین ٨- آپلود عکس رو بزنین ٩- تو تاپیک یه پست خالی بذارین ١٠- بعد گزینه ی اخر تو سایت اپلود رو کپی کنین ١١- پستی که تو تاپیک گذاشتین رو بزنین ویرایش بشه ١٢- لینک مستقیم رو کپی کنین تو پست موفق باشید
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد
نی نی نازهایی که اومدن بغل مامانیاشون : اسم ..... سن ...... نى نى گلی ..... فرزند ..... تاریخ زایمان ....... هفته بارداری ..... نوع زایمان ...... بیمارستان .... دکتر .... شهر نارگل .... 25 ........ فاطمه ............ اول ...... 20 اردیبهشت ..... 31 هفته ............ سز اسپاینال ........... ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ .......... کاشان ...... 1300 ..... 45 پریسا .... 21 ........ روشا ............ اول ...... 23 اردیبهشت ...... 38 هفته و 4 روز .. سز اسپاینال ... قدس اراک ..... خ.د.عرشی .. درود ...... 3000 ..... آوا مامان کنجد(آوا)...22.... نیکان...اول........ 3 خرداد ............ 40 هفته ........ طبیعی اسپاینال ... تورنتو(ایست جنرال هاسپیتال ) .. دکتر گنس ...... 4000 .... 55 سارا (مامان آینده) ....30....ستاره...اول.........3 خرداد.........38 هفته و 4 روز....سز اسپاینال....... لاله....... د. بهراد ....... تهران ستاره ..................... 29 ... عارفه .. اول ..... 5 خرداد .......... 38 هفته و 3 روز ... سز بیهوشی .... اردیبهشت .... خ.د.جامعی ..... شیراز ...... 3000 .... 48 یاس کبود ................ 31... محدثه .. سوم .... 6 خرداد ........ 38 هفته و 2 روز .. سز اسپاینال ...... میلاد ... د. الهه اخوان .. تهران .... 3000 ....... 50 مامان نگااار .......... 23 .... سلنا ... اول ....... 14 خرداد ...... 34 هفته و 4 روز ... طبیعی ............ صارم ... خ.د. میرفندرسکی .. تهران .. 2300 ... نی نی صبا سیده فائزه ............. 25 .... سید امیر علی .. اول ... 29 خرداد .. 39 هفته و 1 روز . سز اسپاینال ... تهران پارس .... خ.د. گیلانی پور .... تهران ... 3400 .... 51 گل مریم ................ 27 .... سروش ............ اول .... 8 تیر ....... 40 هفته ........ سز اسپاینال ........ ؟؟؟؟؟ ............. ؟؟؟؟؟؟؟ ............ شیراز ..... 3800 ....
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد
فاطمه جون نی نی نارگل که خیلی عجول بود و اول از همه پرید بغل مامان خوشگلش برای سلامتیش یه صلوات بفرستین که انشالله زودی از زیر دستگاه در بیاد و به سلامتی بیاد بغل مامان گلش و عسکشو بذاریم اینجا. اللهم صلی علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

روشا خانوم ، گل دختر پریسا آپلود عکس روشا و مامانیش آپلود عکس آپلود عکس
2742
آقا نیکان ، گل پسر آوا آپلود عکس آپلود عکس
ستاره خانوم ، گل دختر سارا آپلود عکس
محدثه خانوم ، گل دختر یاس کبود آپلود عکس آپلود عکس
عارفه خانوم ، گل دختر ستاره آپلود عکس آپلود عکس
2740
سلنا خانوم ، گل دختر مامان نگااار آپلود عکس
ثنا خانم دختر maman sana (سارا) آپلود عکسپ آپلود عکس
سلاااام. یه مدت نبیدم تاپیکو تر تمیز کنم خاک گرفته بود :) امروز پاکسازی کردم. عکسا رو هم درستیدم. از این به بعد فقط لایک کنین که من بیچاله خسته نشم عکسایی هم که گذاشتم بی زحمت دوباره بلایکین
سولماز جون اینم عکس پسر من 29 خرداد ساعت 12:40 باوزن 3400 و قد 51 تو 39 هفته و 1 روز از باردای من تو بیمارستان تهرانپارس به دنیا اومد. سزارین اسپاینال بودم دکترم مهشید گیلانی پور pic 98 .............. pic 98
خدایا شکرت ... پسر کوچولوی نازم (سید امیرعلی) 29 خرداد 93 اومده پیشمون و زندگیمون رو شیرین تر کرده
بچه ها هر کی عسک میذاره مثل فائزه جون اول یه پست با نقطه ای چیزی ارسال کنه بعد تو ویرایش گزینه ی اخر اپلود عکسو بذاره که خود عکس مستقیما نمایش داده بشه. اینجوری منم مجبور نمیشم هی جابجا کنم عسکا رو. منمووووون.
سولماز جون میشه اطلاعات بچه ها رو زیر عکساشون بنویسی آخه ماها که از تاپیکای دیگه میایییم بچه ها رو نمیشناسیم اطلاعاتشونو یادمون میره البته اگه دوست داری و زحمت نیست (در حد پیشنهاد)
2706