2737
2734

سلام مامانی اصفهانی. یه دبستان غیرانتفاعی خوب برای دخترم معرفی میکنید؟ حدود قیمت غیرانتفاعی چنده؟ ما خودمون انقلاب میشینیم.حالا نزدیک باشه بهتره. ممنون دوست ای خوبم

مدرسه حق پناه همون مدرسه مداد رنگی

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام عزيزم من دخترم پيش دبستاني و دبستان سلطاني ميره ناحيه ٢ ، هشت بهشت غربي نبش كوچه ٢٠ بهتون نزديك ميشه و من خيلي راضي ام ، امسال دختر برادرم هم پبش دبستاني همين جا ثبت نام كرد من بعد از ٣ ماه كه تك تك مدارس را سر زدم انتخابشون كردم خدايي هم هرچي موقع ثبت نام گفتن انجام دادن ، جمعيتشونم تو هر كلاس ١٥ نفره ،فوق برنامه ها عالييي بهتون پيشنهاد ميكنم حتما خودتون سر بزنيد بلاخره حضوري سر زدن واقعا مهمه ، تلفنشونم ميزارم اگه لازم شد ٠٣١٣2679478

هر جا بردین دخترای گلتونو فقط آوای ماندگار نبرین که خیلی مدرسه بدیه در موقع ثبت نام جوری صمیمانه برخورد میکنن که متاسفانه آدم گول میخوره با آینده بچه هاتون بازی نکنید من و یه لیست بلند بالا از والدین بچه هامونو از اونجا برداشتیم و بردیم کلاهمونم بیوفته دیگه نمیریم برداریم اینقدر که مدیریت بدی داره و چقدر سر بچه ها داد میزد و حتی همسایه ها از صدای بلندش شاکی بودن 

2740
پس من تعریفشو شنیدم.از چیش راضی نبودین؟

سلام معلمهای خوبی نداره و اعتماد به نفس بچه ها را از بین بردند تجربه و علم برخورد با دانش آموز را ندارند با رشته های غیر مرتبط و بعضا با چندماه دوره دیدن اومدن معلم شدن و نحوه آموزش صحیح را هم حتی بلد نبودن ما علاوه براون شهریه ای که دادیم مجبور شدیم معلم خصوصی بگیریم تا بچه راه بیوفتد. مدیرش خیلی بی منطقه و وقتی مشکلات را باهاشون درمیان گذاشتیم بسیار بد برخورد کردند وکلا انتقاد مارا نپذیرفتند در مورد جشنها و مراسمات بسیار تنبلی کردندو تقریبا بیشتر جشنهایی که گرفته شد با هزینه خودمون بود وعده و وعید برای جایزه به بچه ها زیاد دادن و بد قولی کردن و بهش عمل نکردند که باعث بی اعتمادی بچه ها شد حتی بهشون گفتیم از خودمون هزینه جایزه را بگیرید ولی به بچه ها قول الکی ندین . سرایدار نداشتن و هر روز یکی از بچه ها را برای تمیز کردن کلاسها به کار میگرفتند که بچه ها هر روز گچی و خاکی و کثیف میومدن خونه به امید اینکه گفتن جایزه میدیم .... وهمه ی اینها به کنار مدیر زنگهای تفریح و موقع تعطیلی به قدری سر بچه ها داد میزنه که آدم از صداش وحشت میکنه حتی همسایه ها هم ازش شاکی بودن به خاطر صدای دادش

پس من تعریفشو شنیدم.از چیش راضی نبودین؟

من دخترم پیش دبستانی که بود خیلی روی اعتماد به نفسشون کار شده بود و هیچ مشکلی نداشت ولی از روزی که رفتیم اوای ماندگار فقط دارن روی بچه برچسب میزنن و تمام دوستاش هم که اونجان همین مشکل و دارن تمام جشنا و مناسبت ها رو به بدترین شکل رد میکنن اصلا انتقاد پذیر نیستن و‌جو کلاسشون فوق العاده خشک و جدیه برخلاف ادعاشون که‌مهارت محورن اصلا اینجور‌نبو د خلاصه سرتون درد نیارم هرچی که نمیخواستیم و اینجا دیدیم