2737
2734
عنوان

اندازه جنين در هفته 10 بارداري

11626 بازدید | 15 پست

بچه ها كسي يادشه جنينش هفته 10 چند سانت بوده؟

من ديروز كه سونوگرافتي دادم 9 هفته و 1 روزم بوده بر اساس تاريخ آخرين پريودم يعني به عبارتي هفته 10 بودم

اندازه جنينم 17.7 ميلي متره. يعني اينقدر كوچيك بوده كه دستگاه سونوگرافي يك هفته سن بارداريم رو كمتر تشخيص داده.

خود دكتر هم گفت كه خودم وزن نگرفتم ولي اشاره اي به جنين نكرد كه خيلي كوچيكه.

شماها تجربه تون چيه تو اين زمينه؟؟؟

خب عزیزم تو الان باید اسی فولیک بخوری ویتامین دی مصرف کنی...به غذات برسی اگه ویار داری چیزهایی که دلت میخواد بخور مثلا همیشه گوشت چرخ کرده تو یخچال بزار شوهرت واست کباب کنه تاهم بچت جون بگیره رشد کنه هم خودت

ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﺁﺩﻣﯽ ﺭﺍ ﻋﻮﺽ ﻣﯿﮑﻨﺪ ﺍﺯ ﺗﻮ ﭼﯿﺰﯼ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﻧﺒﻮﺩﯼ ﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﯽ ﺗﻔﺎﻭﺕ ﻣﺜﻞ ﺳﻨﮓ ﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺣﺴﺎﺱ ﻣﺜﻞ ﺷﯿﺸﻪ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺣﺮﻑ ﺯﺩﻥ ﺑﺎ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻻﻡ ﺗﺎ ﮐﺎﻡ ﺩﻫﺎﻧﺖ ﺑﺎﺯ نمی شود ﻏﺬﺍﯾﺖ ﺭﺍ ﺳﺮﺩ ﻣﯽ ﺧﻮﺭﯼ ﻧﻬﺎﺭ ﻫﺎ ﻧﺼﻔﻪ ﺷﺐ ﺻﺒﺤﺎﻧﻪ ﺭﺍ ﺷﺎﻡ ﺳﺎﻋﺘﻬﺎ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺁﻫﻨﮓ ﺗﮑﺮﺍﺭﯼ ﮔﻮﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ ﻭ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﺁﻫﻨﮓ ﺭﺍ ﺣﻔﻆ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﯼ ﺷﺒﻬﺎ ﻋﻼﻣﺖ ﺳﻮﺍﻟﻬﺎﯼ ﻓﮑﺮﺕ ﺭﺍ ﻣﯿﺸﻤﺮﯼ ﺗﺎ ﺧﻮﺍﺑﺖ ﺑﺒﺮﺩ ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺁﺩﻣﯽ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﮐﻪ ﺩﯾﮕﺮ ﺷﺒﯿﻪ ﺁﺩﻡ ﻧﯿﺴﺖ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

https://www.ninisite.com/timeline/هفته-دهم-بارداری

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2728
خب عزیزم تو الان باید اسی فولیک بخوری ویتامین دی مصرف کنی...به غذات برسی اگه ویار داری چیزهایی که دل ...

اسيد فوليك خوردم اين دفعه بهم فميبيون داد كه خب به مراتب بهتر از اسيدفوليكه. بايد حسابي بزنم تو خط گوشت و مرغ... حتي اگه ازشون بدم بياد

2740
اسيد فوليك خوردم اين دفعه بهم فميبيون داد كه خب به مراتب بهتر از اسيدفوليكه. بايد حسابي بزنم تو خط گ ...

آره خیلی مراقب خورد و خوراکت باش که ایشالله نی نی خوشگلت زود رشد کنه 

ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﺁﺩﻣﯽ ﺭﺍ ﻋﻮﺽ ﻣﯿﮑﻨﺪ ﺍﺯ ﺗﻮ ﭼﯿﺰﯼ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﻧﺒﻮﺩﯼ ﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﯽ ﺗﻔﺎﻭﺕ ﻣﺜﻞ ﺳﻨﮓ ﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺣﺴﺎﺱ ﻣﺜﻞ ﺷﯿﺸﻪ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺣﺮﻑ ﺯﺩﻥ ﺑﺎ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻻﻡ ﺗﺎ ﮐﺎﻡ ﺩﻫﺎﻧﺖ ﺑﺎﺯ نمی شود ﻏﺬﺍﯾﺖ ﺭﺍ ﺳﺮﺩ ﻣﯽ ﺧﻮﺭﯼ ﻧﻬﺎﺭ ﻫﺎ ﻧﺼﻔﻪ ﺷﺐ ﺻﺒﺤﺎﻧﻪ ﺭﺍ ﺷﺎﻡ ﺳﺎﻋﺘﻬﺎ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺁﻫﻨﮓ ﺗﮑﺮﺍﺭﯼ ﮔﻮﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ ﻭ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﺁﻫﻨﮓ ﺭﺍ ﺣﻔﻆ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﯼ ﺷﺒﻬﺎ ﻋﻼﻣﺖ ﺳﻮﺍﻟﻬﺎﯼ ﻓﮑﺮﺕ ﺭﺍ ﻣﯿﺸﻤﺮﯼ ﺗﺎ ﺧﻮﺍﺑﺖ ﺑﺒﺮﺩ ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺁﺩﻣﯽ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﮐﻪ ﺩﯾﮕﺮ ﺷﺒﯿﻪ ﺁﺩﻡ ﻧﯿﺴﺖ
آره خیلی مراقب خورد و خوراکت باش که ایشالله نی نی خوشگلت زود رشد کنه 

تازه تو آزمايش خونم فاكتور خودايمني خيلي بالا بود كه يه جورايي به كم كاري تيروئيد مربوطه. ولي تيروئيدم نرمال بود. دكتر يه قرص بهم داد كه آي كيو بچه كم نشه.

چه جنين نحيف و گناهي دارم من آخه. بايد خيلي خيلي بهش برسم

تازه تو آزمايش خونم فاكتور خودايمني خيلي بالا بود كه يه جورايي به كم كاري تيروئيد مربوطه. ولي تيروئي ...

خداروشکر بازم جنینت وضعیتش خوبه خدا بهت بچه داده فقط یکم ضعیفه اونم با تغذیه درست میشه خیلیارو نگاه کن تو همین سایت چقدر در انتظار بچن...بخدا خود من تا دوماه پیش میگفتم سزارینم نمیکنن باید طبیعی بیارم عجب کاری کردم حامله شدم سخته برام ولی الان میگم از جونمم مایه میزارم این فسقل تو دلم سالم و سلامت بیاد بغلم بزار ماه بالاتر بری یه تیکه لباسشو که میخری ده روز ذوق داری یا تکوناش شروع بشه ببین چقدر شیرینه😍😍😍😍

خداروشکر بازم جنینت وضعیتش خوبه خدا بهت بچه داده فقط یکم ضعیفه اونم با تغذیه درست میشه خیلیارو نگاه ...

آره خدا را شكر

ان شاالله اين مشكلات بارداري كم و كم و كمتر بشه براي همه

من هم 1 سال و نيم منتظر بودم و بالاخره به طرز معجزه آسايي اين كوچولو قدم رنجه فرمودن.

2706