2733
2739
من تو هشت هفته هستم دیشب لک دیدم و بعدش تبدیل به خون شد که لباسم کثیف نشد صبخ قهوه ای تیره وچرک رنگ رفتم سونو گفت همه چی خوبه جنین قلب داره و مشکلی نیست فقط توده خونی هم داری.دکترم بهم دو تا امپول پروژسترون داد که زدم و شیافت روزی دو تا کسی بوده اینجوری باشه و نی نی واسش مونده باشه؟
Lilypie First Birthday tickers
سلام.منم هفته 10 خونریزی کردم در حد یک کف دست فرداش رفتم دکتر سونو کرد گفت چیزی نیست و به مدت یک هفته شیاف پروژسترون استفاده کردم و دیگه هم لک ندیدم..خیلی مراقب خودت باش و بیشتر استراحت کن تا 3 ماهت تموم بشه و خطر رفع بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام , منم هفته چهاردم , هفته هفدهم این طوری شدم , استراحت مطلق , عدم نزدیکی , حموم نرو , دو روز استراحت کمه بیشتر استراحت کن تا خطر رفع بشه حداقل یک هفته
فرشته اسمونی من سیزدهم اسفند زمینی شد. همه دنیای منی پارسا جونم
2740
من بعد از اون خونریزی جفت سمت راستم پایین اومد ولی هیچوقت مشکلی برام ایجاد نشد البته من بارداری راحتی داشتم چون سرکار نمی رفتم و بیشتر استراحت می کردم .خواهر شوهرم که تا آخر همش لک بینی داشت و مدام شیاف استفاده می کرد سرکارم می رفت و خداروشکر اونم مشکلی براش پیش نیومد..
منم جفتم پایین بود خونریزی پشت جفت بود, بعد که خوب شدم تو کنترل بعدی دکتر برام سونو نوشت گفت چذب شده, ولی چون کار زیاد کردم دوباره هفده هفدهم ۲ روز لک قهوه ای دیدم که با شیاف رفع شد
فرشته اسمونی من سیزدهم اسفند زمینی شد. همه دنیای منی پارسا جونم
2706