2737
2734
چند تا چیز که خوردنشون تا 1 سالگی برای بچه ها خوب نیست
1- عسل 2 - اسفناج 3- مرکبات 4- سفیده تخم مرغ 5- مغز ها (بجز بادام) 6- بادمجان
کیوی، انواع توت، خربزه، آلبالو و گیلاس شکلات بادام زمینی انواع توت ( توت فرنگی توت سفید شاه توت تمشک )‌ نوشابه های گازدار آب میوه های صنعتی چیپس پفک سوسیس و کالباس مصرف شیر گاو تا پایان 9 ماهگی استفاده از شیر پاستوریزه از پایان 9 ماهگی به بعد
به علت ایجاد حساسیت در شیرخوار، توصیه نمیشود.
ضمناً بهتره تخم بلدرچین یا گوشت هایی مانند بوقلمون و شترمرغ هم تا 1سالگی به نی نی داده نشه که خدای نکرده باعث حساسیت بشه.
کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده است.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من که میدم خیلی هم دوست داره مشکلی هم نداره
جاریم هم میداد الان بچه اش 2 سالش شده هیچ مشکلی هم نداشته
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2740
منم شنیدم
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
مرکبات ز مواد خوراکی ایه که زیر 1 سال ممکنه حساسیت بیاره به همین خاطر میگن قبل از یک سالگی ندید ولی توی کارت بهداشت 8 ماهگی که شروع دادن آبمیوه رو زدن عکس پرتقال کشیده خیلی ها رو دیدم که میدن و مشکلی پیش نیومده
CafeMom TickersCafeMom Tickers
درسته زی زی جون که میگی حساسیت نداره بهش بده ،میگن خدایی نکرده ممکنه توبزرگسالی دچار حساسیت کنه، من از دکترپسرم پرسیدم اون این حرفو زد، پرتقال اسید داره واسه معده بچه زیر یکسال خوب نیست، درسته حساسیت نشون نداده ولی به ریسکش نمی ارزه که آدم تا یکسالگیش صبر نکنه،�حالا بازم واسه چکاب که بچتو می بری دکتر یه سوال بکن تا خیالت راحت بشه بهارک جونم
2706