2733
2739
عنوان

الگوي ترك بدوزجان رو ميفروشم

523 بازدید | 11 پست

سلام الگوي بالاتنه و استين از سايز ٣٢ تا ٥٦ هستش خريدم اما چون بچه كوچك دارم اصلا استفاده نشده هزينه پست هم نصف نصف همون ٥٠ توماني كه خريدم ميفروشم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

عزيزم بدوز يه پيج خيلي معتبر توي اينستا و ت ل گ ر ام هست الگوهاي امادش هم فرق العاده عاليه اگر مراجعه كنيد به پيج نمونه دوختش هست خيلي دوست داشتم باهاش كار كنم اما بچه كرچك واقعا ديگه مقدور نيست واسم

آخه من الگوی آماده ترک گرفتم میدونم. برای خودم هم دوختم عالی شد. میخواستم بدونم اگر از اونجایی که مد نظر من هست الگوهاتون باشه احتمال زیاد ازتون بخرم.

از دریا آموختم غرق کنم کسی را که از حدش گذشت......!!
2738
اگر تمايل به خريد داشتيد درخواست دوستي بديد الان بايد برم ممنون

سلام. خانم الگوهاتون را دارید هنوز؟ من میخوامش

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"