2733
2739
عنوان

نی نی یار

45 بازدید | 12 پست

سلام و خسته نباشید من قبلن یه اکانت داشتم که هم اسم کاربریم هم پسوردمو گم کرده بودم،امروز ب طور اتفاقی اسم کاربریمو پیدارکرذم چجوری پسوردمو پیدا کنم؟

ایمیلتو بده به نی نی یار برگردونه

الان شیفت کاری کدوم نی نی یاره؟

بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چراکه شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش بگذاری. . .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نمیدونم ببین تاپیکاشون بازه؟ 

بسته بود همگی ولی الان یه تاپیک تعطیل شد!

بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چراکه شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش بگذاری. . .

خصوصی برای من بفرستید چک کنیم

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
نمیدونم ببین تاپیکاشون بازه؟ 

نی نی یار ۳ اومدن عزیزم 

2738
ایشالا کاربریت برگرده دوستم 🌼

عزیزم من کار دیگه ای باهاشون داشتم

البته کاربری قبلیمو میخوام بگم بهم میدن؟

عزیزم من کار دیگه ای باهاشون داشتم البته کاربری قبلیمو میخوام بگم بهم میدن؟

اها . یلحظه فک کردم اون کاربری ک الان راهنماییش کردم واسه برگشت کاربریش 😄🌷 ببخش. 

اره اگه ایمیلتو داشته باشی چرا ک نه

سبزیجات آب پز می‌خورید برای سلامتی و طول عمر؟! زنده بمونید که چی؟! که هر روز علوفه‌ی آب پز بخورید ؟؟؟😐
اها . یلحظه فک کردم اون کاربری ک الان راهنماییش کردم واسه برگشت کاربریش 😄🌷 ببخش.   اره ...

عزیزم مرسی لطف کردی❤️🌺