2733
2734
سلام ساعت 10.30 iui انجام دادم. همه چی خوب تا وقتی که 10 دقیقه تا به خونه برسم قدم زدم.نمیدونم ربط داره یا نه ولی از همون موقع درد خ شدید داشتم.حتی ناهارم نخوردم از درد.گریمو درآورد حتی برای اب و غذا هم نمیتونستم تکون بخورم. الان بهترم ولی خوبم نیستم کسی مثل من تجربه درد بعد از iui داره؟ دستور شیاف رو هم بهم میگین؟ از امشب باید شروع کنم؟
سلام عزیزم انشالا بسلامتی منم قراره ماه بعد ای یو ای کنممیتونم بپرسم مشکل شما چی بود؟ بار اولتونه؟
خدایا طاقت مرا با طاق آسمانت اشتباه گرفته ای ...این پیمانه سالهاست ک پر شده
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
سلام دوستم من پارسال یک بار آی یو آی شدم... کلا بعد از تزریق باید بخوابی نیم ساعت روی همون تخت... بعدش هم خیلی آروم بری سوار ماشین بشی و دراز بکشی درد زیر دل روزهای اول خیلی سراغت میاد... ربطی به راه رفتنت نداره... به خاطر تزریق و آزاد شدن فولی اون هم به مقدار زیاده این هفته رو خیلیییییییییی استراحت کن گرمی هم نخورر غذاهای نفاخ نخور از فردا شب هم یک شب در میون تا یک هفته اقدام داشته باش
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
2740
سلام فرزانه جون.خوبی؟ شوهرم به خاطر داروهایی که مصرف می کرد, اسپرمش کم تحرک شده بود... ولی همه فاکتورهاش عالی بود... آخرای 92 داروهاش رو قطع کرد..2-3ماه بعد که عوارضش رفت,درست شد... بله,از لطف خدا طبیعی خداجونم شکرت
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
2706