2737
2739
عنوان

خیلی دلم داغونه

902 بازدید | 20 پست
بچه ها دیشب خواب دیدم که بچه دار نمیشم وهمه درن سر کوفتم می زنن انقدر گریه کردم وخواب زبونم بند اومدیارای حرف زدن نداشتم ببین خداداره چکار می کنی تخوابمم ارامش ندارم شوشو با صدای گریه ی من منو از خواب بیدار کرد تا یک ساعت نمی تونستم حرف بزنم خودموئ لوس نکردم نمی تونستم حرف بزنمم
خدا من ایمان دارم به پایان این روزهای سرد و مه آلود ... ماهِ من، می دانم که بزودی آفتابی خواهی شدمن این را از قاصدکهای خوش خبر شنیده ام
هفت سال نی نی نداشتن داره من رو به جونون می بره
خدا من ایمان دارم به پایان این روزهای سرد و مه آلود ... ماهِ من، می دانم که بزودی آفتابی خواهی شدمن این را از قاصدکهای خوش خبر شنیده ام
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

گیسو دارم ناامید میشم
2742
رقیه جون. میدونم که خیل سخته. ولی باید خودتو قوی کنی. آرامش خیلی برای بارداری مهمه. به این فکر کن که باید از این زندگی الانت لذت ببری. یهو چشم باز میکنی میبینی این روزهای خوب رو به خودت با این فکرها تلخ کردی. مهم بچه دار شدن یا نشدن نیست. مهم اینه که هر کس توی هر شرایط که هست درست زندگی کنه و رفتارش خداپسندانه باشه عزیزم.
2738
گیسو جون ممنونم اگه قابل باشم دعات می کنم اما فکر نمی کنم هنوز به خدا نزدیکم
رقیه جون من قبل اقدام اصلا استرس نداشتم.ماه اول اقدام یه لقاح بدون جایگزینی داشتم.بعد از اون استرس منو گرفت هر ماه پریودهای منظمم بی نظم شده و فولیکولاهای درشتم در اثر استرس به کیست تبدیل میشد.دو ماه قرص ال دی خوردم.و بی خیال شدم.کلاس ورزش و زبان رفتم .و در کماه ناباوری باردار شدم.انشا الله برای تو هم همینطوره عزیزم.بوسس
سید ایلیا کوچولو مامان.خوش آمدی به این دنیا.خدایا هزار بار ممنون.شکرت ای مهربون
عزیزم میدونم خیلی سخته. ولی خواب ها بیشترشون چیزهایی هست که فکر ما رو در طول روز مشغول میکنه. یک روز که بگذرهخ اثرش کمتر میشه از این حال در می آیی. سعی کن خوش بگذرونی و به نی نی دار شدن فکر نکنی یه مدت اونوقت میبینی خدا میده. زمانش دست خداست.سخته ولی اگه خودتو با کارای جدید مشغول کنی و بسپری دست خدا مطمئن باش همه چی درست میشه
آرتین عشق من و بابایی
الان تواوج امید بودم که با دیدن این خواب تموم امیدم از بین رفت فکر کنم خدا می خواست بهم بگه الکی امیدوار نباش این ماهم الکی منتظری خیلی خنگم نه نزدیک پری امیدم به اوج می ره
الان تواوج امید بودم که با دیدن این خواب تموم امیدم از بین رفت فکر کنم خدا می خواست بهم بگه الکی امیدوار نباش این ماهم الکی منتظری خیلی خنگم نه نزدیک پری امیدم به اوج می ره
اره سنم کمه اما انتظارم زیا چرا همه فکر می کنم سنم کمه نباید ناراحت بشم
2706