2733
2739
عنوان

کسی بخارشوی دلونگی داره ؟ سوال دارم

18348 بازدید | 24 پست
سلام
من یه بخارشوی دلونگی خریدم ولی چون خودم برای خریدنش نبودم و با پیک برام اومده طرز کارش رو درست نمی دونم . وقتی روشنش می کنم و باهاش کار می کنم بعد از چند دقیقه چراغ آبش روشن می شه و صدا می کنه با این که مخزنش پر از آبه . حالا نمی دونم دستگاه من ایراد داره یا اینکه کلا دلونگی این مدلیه ...... می شه لطفاً منو راهنمایی کنید.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آخه وقتی صدا می ده چراغ آبش هم روشن می شه .... بنابراین من حس می کنم آبش تموم شده که چراغ قرمز آب روشن شده ........... دستگاه شما هم همینطوریه مینا جون؟ یعنی هر دو دقیقه که باهاش کار می کنیم باید یه مدت صبر کنیم تا دوباره خودش مخزن آبش رو پر کنه؟
2728
2740
ممنونم دوستا از راهنماییتون ......... البته فکر می کنم باید زنگ بزنم از نمایندگی بپرسم چطوریه چون من که باهاش کار می کنم بعد از دو یا سه دقیقه صداش در می آد در صورتی که مخزنش پر آبه

سلام عزيزان. من دليلش و راه حلش رو ميدونم. داخل بخار شور يك مخزن آب ديگه هم هست. وقتي از بخار شور استفاده ميكنيد اون رو با يك دستتون حمل كنيد اينطوري آب زودتر داخل اون مخزن پر ميشه. اينطوري يكساعت مداوم استفاذه هم كنيد ويبره نميزنه. اگر در حال كار كردن ويبره زد دستگاه رو به سمت انتهاي اون. دقيقا همون سمتي كه مخزن ديده ميشه كج كنيد  چند ثانيه نگه دارين ويبره قطع ميشه. ميتونيد استفاده كنيد. بهتره دستگاه رو با خودتون حمل كنيد. مثل جارو برقي رو زمين نباشه و دنبال خودتون نكشيد. مخزن دوم پر نميشه ويبره ميزنه در صورت ادامه كار كلا خاموش ميشه. 

2706