2737
2734
عنوان

خیلی دلم داغونه

837 بازدید | 13 پست
بچه ها دیشب خواب دیدم که بچه دار نمیشم وهمه درن سر کوفتم می زنن انقدر گریه کردم وخواب زبونم بند اومدیارای حرف زدن نداشتم ببین خداداره چکار می کنی تخوابمم ارامش ندارم شوشو با صدای گریه ی من منو از خواب بیدار کرد تا یک ساعت نمی تونستم حرف بزنم خودموئ لوس نکردم نمی تونستم حرف بزنمم
خدا من ایمان دارم به پایان این روزهای سرد و مه آلود ... ماهِ من، می دانم که بزودی آفتابی خواهی شدمن این را از قاصدکهای خوش خبر شنیده ام
هفت سال نی نی نداشتن داره من رو به جونون می بره
خدا من ایمان دارم به پایان این روزهای سرد و مه آلود ... ماهِ من، می دانم که بزودی آفتابی خواهی شدمن این را از قاصدکهای خوش خبر شنیده ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الهی بگردم ناراحت نباش حتما می شه
دوست خودم بعد از 9 سال که دیگه ناامید دکتر شده بود بی خیال بچه دار شد الان دخترش 2 سالشه
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
الهی عزیزم....یکی از خانم های محل ما بعد 15سال باردار شد...به فاصله 3سال دوتا پسر خوشگل به دنیا آورد...اون روز هم تو بیمارستان دیدمشون یکیشون سرماخورده بود با هم اومده بودن پیش پزشک
نور
2738
رقیه جان منم الان هفت سال منتظرم ....انشاالله خدا به همه ما کمک کنه اول هم به شما

توکل برخدا ... انشاالله بزودی نتیجه بگیری و این انتظار طولانی تموم بشه
هرگز فراموش نخواهم کرد که برای داشتن تو .......دلی را به دریا زدم که از آب واهمه داشت
فقط میتونم برات دعا کنم من تو این سایت یه خانمی رو دیدم که اسمش فکر میکنم مامی نی نی بودش که چند ساله بود واسه اقدام رفت بودش ولی جواب نگرفته بود من خیلی براش دعا کردم امیدوارم همه منتظرا جوابشون رو به زودی بگیرن
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد