2733
2734
عنوان

رفتار نی نی 9 ماهه من

1038 بازدید | 7 پست
سلام دوستان

نی نی من 9 ماهه هست و چند روزی هست که داد می زنه . هر چیزی که می خواد داد می زنه ، یا نسبت به چیزی اگه اعتراض داره داد می زنه .

نمی دونم جزء رفتار طبیعیه بچه هاست تو این سن و بعدا خوب می شه یا این اخلاق کلی اون هست و همیشه این رفتار رو نشون میده .

البته اینو هم بگم که داره چهارمین دندون رو در میاره و با خودم فکر کردم شاید هم به خاطر اذیتی که بابت دندونش میشه اینطور رفتار می کنه .

شما در این مورد تجربه ای ندارین ؟
سلام پسر من هم 11 ماهشه .اونم وقتی که اعتراض داره جیغ میزنه اما جدیدا قهر کردن یاد گرفته وقتی میخواد به چیزی دست بزنه .اگه جلوشو بگیرم یا ندهم بهش سریع بر میگرده خودشو میندازه زمین با صورت میخوابه رو زمین و جیغ میزنه . نمیدونم از کجا یاد گرفته وروجک .
میترسم عادت بمونه براش نمیدونم چه عکس العملی نشون بدم.باباش میگه هر چیرو میخواد بهش بده .اما من میگم نه عادت میشه براش شاید تو خونه خودمون موردی نباشه اما اگه بریم خونه کسی و بخواد همه چیرو برداره چیکار کنم.
سفارش رومیزی های زیبا .ببینید .پسند خواهید کرد .با ایدی @saeideh2200 مدلهای بیشتر را ببینید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1559275&T=%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7_%D9%85%D8%B7%D8%A7%D8%A8%D9%82_%D8%AF%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86_%D9%85%D9%86%D8%B2%D9%84_&postID=59609765
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

جیغ زدن اعصاب مامان و باباها رو هم خورد می کنه . گاهی به خودم می گم نسبت به جیغ زدنش بی تفاوت رفتار کن . اما از طرفی می ترسم هر چی بی تفاوت تر باشم اون هم بیشتر جیغ بزنه .

ممکنه دلیل جیغ زدنش جلب توجه باشه که اینطوری بهتره بی تفاوت باشیم
2731
می تواند حرف بزنه؟؟؟ آخه میگی داد میزنه اگر جیغ میزنه که طبیعی هستش اما باید باهاش راه بیای الان توی سنی هستش که نیاز به توجه خاص داره باید نیازش رو بر طرف کنی قبل از این که اعتراضی کرده باشه این رفتارش خاموش میشه
آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد
آره دختر منم چندماهی میشه جیغ میزنه وقتی نمیخواد چیزی از ش بگیریم... یا وقتی چیزی میخواد فکر مکنم طبیعی و مقتضای این سنشون باشه
لباسهای کاملا نو و شیک و... در وبلاگم... یه نگاه بندازین ضرر نداره

http://frooshi92.persianblog.ir
باشگاه کودک تماشا

play room

برگزاری جشن تولد

برگزاری جشن تولد ماهانه

برگزاری کلاسهای متنوع :

1- بازی گروهی مادر و کودک ( 1 تا 2 سال )

2- کارگاه خلاقیت مادر و کودک ( 2 تا 4 سال )

3- کارگاه زبان انگلیسی و فرانسه ( 4 سال به بالا )

4- نقاشی ( 4 سال به بالا )

5 - کارگاه فرزندپروری تک جلسه ای ( ویژه مادران )

ساعت کارباشگاه کودک تماشا : همه روزه از 10 صبح تا 8 شب

تلفن : 22374857
2740