2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قطار عالیهههههههه.

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
2742

ما دوبار سوار شدیم یبارش که کوپه مون با یه خانواده ی سه نفره همراه بودیم بچه کوچیک داشتن یعنی دلم میخواست خودمو از قطار پرت کنم بیرون از یه طرف داخل کوپه گرم بود از یه طرف بیرون سرد و به خاطر بچه دلم نمیومد پنجره رو باز کنم از یه طرفم نمیدونم کی همش بو پس میداد از طرف دیگه هم به خاطر مرده معذب بودم!! 😣

ولی موقع برگشت که تقریبا 24ساعت طول کشید کوپه چهار نفره بود ولی منو شوهرم تنها بودیم یا بالا میخوابیدیم یا پایین لم میدادیم پنجره و هر وقت میخواستم باز و بسته میکردم لباسمم راحتی پوشیده بودم بیرون رفتنی یه شال و مانتو مینداختم خیلی خوب بود 

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

تفاوتشو همون مپقع انتخاب شاید بتونی بفهمی مثلا شاید اون گرونتره با غذا هست یا کوپه یکم شیک تر باشه.خیلی تفاوت خاصی نداره.من چون زیاد رفت و امد دارم همیشه بلیط ارزونترو میگیرم .معمولا تخفیفم میخوره.الان تو یه شب بدون تخفیف بود با تخفیفم بود من با تخفیف گرفتم.به چیز خاصی نگاه نکردم .چون تو سفر غذا نمیخورم.ویژه خواهران میگیرم اکثرا.راحتم صداشم انقد زیاد نیست که اذیت کنه.کلا ارامش سفر برام مهم تره.از اینکه با این اتوبوسا با راننده های قرتی که احساس میکنن تو پیست مسابقه هستن باشم.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2740
تو وسواسی نیسی ؟ رو تمیزی  ملحفه پتو ... من وسواسی ام :(

با خودت ملحفه ببر.من میبردم

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
با خودت ملحفه ببر.من میبردم

من همش حس میکنم قراره شپش بگیرم 

البته قطار تمیزه ها میدونم 

ولی من مشکل دارم من داخل خونه ام وسواس دارم

بلیت هواپیما شهر مام به تهران شده ۵۰۰ تومن نمصرفه برام هرهفته باید برم بیام

من همش حس میکنم قراره شپش بگیرم  البته قطار تمیزه ها میدونم  ولی من مشکل دارم من داخل خو ...

نه خوبکه اینحوری باشی والا منم دلم نمیکشه به ملحفه بغیر مال خودم.هواپیما خیلی بد گرون شده

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
تو وسواسی نیسی ؟ رو تمیزی  ملحفه پتو ... من وسواسی ام :(

ملحفه که تو پلاستیک میدن پرس هست درش.هر بار شسته میشه.بالشم یه چیز میندازم .بلافاصله برسم خونه هم حموم میرم..پتو هم استفاده نمیکنم.دنیا ارزش نداره ادم سر جز جزش انقد سخت بگیره .تمیزم همه چی در حد اعتدال.ولی یه روز سفر منو نمیکشه.که بخوام انقد خودمو درگیر جزئیات کنم.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه