2733
2739
عنوان

به نظر تون مهمه قد شوشو چقدر باشه ؟

4752 بازدید | 24 پست
به نظر تون مهمه قد شوشو چقدر باشه ؟ آخه شوشو من خیلی ماهه ولی فقط قدش یکم کوتاست ! من خودم 165 و اونم 168 . به نظر کوتاه میاد ؟ شما نظرتون چیه ؟
وای سحر 196
به نظر من قد باید متناسب باشه من خودم 173 قدمه و انتظار داشتم شوهدم قدی متناسب با قد من داشته باشه که طبیعتا بیشتر از 173 بای میبود( با این فعل ادبیات رو بردم زیر رادیکال) و قد شوهر 183ست
خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر ن متناسبین و شوهرتون از شما بلندتره و مشکلی نیست
قال لیلا مامان بهراد: ایشالله بختتون بلند باشه قد انفدر مهم نیست
2742
والله من این مشکلو نداشتم آخه وقتی ازدواج کردم جوجه لیلایی بیش نبودم 18 سالم بود
راستی من با یه بچه پریشب خواستگار داشتم
2738
الان 7 ساله ازدواج کردم 3 اسفند پسرم 1 ساله میشه خیلی سختی کشیدیم پا به پای هم و خدارو شکر الان اوضاع خیلی خوبه
شوهرمم اون موقع 23 سالش بود اما الان که فکرشو میکنم میبینم چه جراتی داشتیم
آره خودش اصرار کرد برم دانشگاه کلاس زبان اصلا جلومو نمگیره و مشوق منه خیلی خوبه اما من الان میگم 18 سالگی واسه ازدواج خیلی خیلی زوده
شوهر من از خودم 2 3 سانت کوتاهتره با اینکه خییییییلیییییی ماهه و واقعا شوهر خوبیه و خیلی خیلی دوستش دارم دلم میخواست که بلندتر از من میبود...البته من واقعا آگاهانه انتخابش کردم یعنی اخلاقش برام مهمتر از قدش بود. الان 2 تا مشکل دارم البته مشکل که نه 2 تا کمبود یکی اینکه اصلا کفش پاشنه بلند نمیتونم بپوشم و آرزو به دل موندم! یکی اینکه دوست دارم پامو بلند کنم شوهرمو بوس کنم اما هرگز نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!
2706