2733
2739

خاهرم برام ش ا ر ژ همراه فرستاده پنج تومنی .حالا هر چی میزنم میگه رقم های کد صحیح نمیباشد ...نگا کردم دیدم نوشنه نام اپراتور ایرانسل ..ایا ربط داره؟؟؟

خدایا شکرت ب خاطر دو گلی که بهم دادی. مراقب همه نی نی ها باش ودامن همه منتظرا رو سبز کن
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بله داره

میخوام یه قلک بسازم از دلم❤خاطره های خوبُ سوا کنم وجیرینگی توی دلش بریزم💝یه روزی که پر شد قلکم از همه خاطراتت،نگاهت،کلامت،مرامت ...اونوقت بدجورمیشم اسیر ورامت😎
2740

واقعا هنوزم هستن کسایی که این سوال رو بپرسن

عزیزم همراه اول چه ربطی به ایرانسل داره برا اون ۱۴تا رقمه ایرانسل ۱۶تا رقم حالا اگه نخونده باشی برا کدومه

اااااااایییییییی خدا

شد پنج سال و من هنوز عاجزانه منتظرم که مادر بشم 
واقعا هنوزم هستن کسایی که این سوال رو بپرسن عزیزم همراه اول چه ربطی به ایرانسل داره برا اون ۱۴تا رق ...

حتما هست که پرسیدم من تاحالا ایرانسل نداشتم وگرنه نمیپرسیدم .من جواب سوالمو گرفتم دیگه ب جواب شما نیاز نداشتم .

خدایا شکرت ب خاطر دو گلی که بهم دادی. مراقب همه نی نی ها باش ودامن همه منتظرا رو سبز کن
عزیزم خب شا رژ ایرانسلو که نمیشه ب همراه اول زد

مرسی عزیزم گفتم که اطلاع نداشتم کدا رقم هاشون فرق دارن .فدات 

حتما هست که پرسیدم من تاحالا ایرانسل نداشتم وگرنه نمیپرسیدم .من جواب سوالمو گرفتم دیگه ب جواب شما نی ...

ربطی به داشتن و نداشتن خط ایرانسل نیس 

منم ندارم اپدیت کن خودتو 

شد پنج سال و من هنوز عاجزانه منتظرم که مادر بشم 
2706