2733
2734
عنوان

فروش خانه فوری

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 34 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یکی از دعاهای فروش خانه و ملک استفاده از آیه مبارکه آیه الکرسی میباشد 

اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ. اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ

و پس از آن این دعا را نوشته و در منزل قرار دهید:

«یا حفیظ یاحفیظ احفظنی فاستبشرو ببیعکم الذی بایعتم به و ذلک هو الفوز العظیم»

برای سریعتر به فروش رفتن خانه و ملک خود و جلب نظر مشتری میتوانید بخشی از آیه 40 سوره نمل را به مدت یک هفته تمام و کمال روزی سه مرتبه آن را قرائت نمایید
«قال الذی عنده علم من الکتاب أنا ءاتیک به قبل ان یرتد إلیک طرفک»

سپس در پایان قرائت بگویید 

«اللهم صلی على محمد وال محمد الطیبین الطاهرین وءاتنی بالزبائن من کل مکان یا عظیم الشأن یا عالی المکان یا مبدل الزمان یا قابل القربان یا خالق الإنس والجان یا علی یا عظیم یا علام»

همچنین می توانید برای به فروش رفتن ملک و خانه خود بخشی از آیه 10 سوره کهف را بر دیوار آن محل بنویسید یا همچنین می توانید بر روی کاغذی بدون خط بنویسید و به دیوار آن محل یا خانه بچسبانید
«ربنا آتنا من لدنک رحمه و هیی لنا من