2737
2739
عنوان

شب ادراری در کودک سه ساله

20896 بازدید | 22 پست
دوستان خوب سلام دختر من دو سال و ٧ ماهش هست من چند ماهه از پوشک گرفتمش ، ندرتا روزها شلوارش رو خیس می کنه ولی هر شب بدون استثنا خودش رو خیس می کنه ، طوری که مجبورم پوشکش کنم . البته هر شب ، سر شب و نصفه شب ، یک بار با بطری شیر می خوره دختر بزرگترم هم همیشه شبها شیر می خورد ولی این مشکل رو باهاش نداشتم ایا شما تجربه مشابهی دارید؟
عزیرم هم باید کم کم شیرشب رو خیلی کم کنی وهم اینکه دخترمنم شب ادراری داشت توهمین سن تقریباطبق دستور دکتر 2 ساعت به 2ساعت میبردمش سرپاش میگرفتم البته خیلی اذیت میشدم خودم ازنظر حواب وبیداریم امااینطوری مثانه بچه عادت میکنه به زمان بندی
کسی هرگز نمیداند چه سازی میزند فردا، چه میدانی تو از امروز، چه میدانم من از فردا، همین یک لحظه را دریاب که فردا، قصه اش فرداست...
نصف شب خودت بیدادش کن و ببرش دستشویی. اوایل دوبار بعد یکبار شیر شبش رو هم قطع کن
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
بقول دکترش گفت روش ساعت وواقعا ساعت هی کوک میکردم واسه دوساعت بعد که پلشم ببرمش دسشویی وکم کم خوب شد
کسی هرگز نمیداند چه سازی میزند فردا، چه میدانی تو از امروز، چه میدانم من از فردا، همین یک لحظه را دریاب که فردا، قصه اش فرداست...
شما بهش یاددادی که نصف شب بیدار بشه بره دستشویی یا شمارو بیدار کنه کمک بگیره؟؟؟ بهرحال بچه ایی ممکنه از تاریکی شب بترسه یا شاید بهش آموزش داده نشده باشه یا اینکه کلا بیدار نشه... اگه کلا بیدار نشه باید با پزشک مشورت کنی
خدایا با من مهربان باش ... خواهش میکنم
2740
تجربه مشابه برای پسر خودم ندارم دوسال و 7 ماهگی دیگه پوشکش نکردم و چون سر شب میخوابید قبل از اینکه خودم بخوابم ساعت 11.5 12 شب بیدارش میکردم البته باهاش حرف نمیزدم خونه تاریک مطلق بود میبردمش جیش بعد میخوابوندمش بزرگتر شد خودش تو تاریکی میرفت عادت کرده بود... ولی دختر خواهرشوهرم که بچه دومشم هست تا 12 13 سالگی شب ادراری داشت شب که چه عرض کنم ظهرم میخوابید بازم جاشو خیس میکرد...
خدایا با من مهربان باش ... خواهش میکنم
بچه ها با هم متفاوت هستن پسر 5ساله منم اینقدر مایعات بخوره و خسته باشه قطعا بیدار نمیشه و خودش رو خیس میکنه! درحالیکه مثلا بچه خواهرشوهرم تا حالا پیش نیومده اصلا نصف شب نیاز دستشویی داشته باشه! به نظر منم شیر رو باید قطع کنی درضمن من پسرم کوچیکتر بود از پوشک گرفتمش ولی ماه ها طول کشید در طول شب یاد بگیره خودش بیدار بشه خودم بیدار میشدم میبردمش
سلام دوستان. دختر منم 3 سال 10 ماهشه. بعضی شبا خودشو خیس میکنه .دکترم بردم میگن مشکلی نداره. شبا هم که میخام ببرمش دسشویی بیدار میشه و اینقدر گریه و جیغ و داد که بعدش نمیخابه. یا وقتی هم به بهانه شکلات یا چیز دیگه میبرمش میگه جیش ندارم و میشینه میبینم واقعا دسشویی نداره. ولی یک ساعت بعدش خودشو خیس میکنه.
منم بعضی شبا پوشکش میکنم ولی اکثرا جیش نمیکنه ولی خوب بعضی شبا هم خیس میکنه. دکترش به من گفت از ساعت 7 و 8 شب به بعد مایعات بهش کمتر بده یا اصلا نده مثل چای و شیر و اینا و مخصوصا چیزهایی که طبع سرد دارن مثل لیمو شیرین و سالاد کاهو و خیار و .... و عادتش بده با چای و شیر یا خرما بخوره یا عسل.
دوستان همه این حرفا درست ولی تجربه منم گوش کنید. پسر من بعد از پوشک گرفتن یه مدت هر شب خیس می کرد. یه چیزی از طب سنتی یاد گرفتم که همش اون شخصو (استاد حسین خیراندیش) دعا میکنم. شب ادراری بچه ها به دلیل سردی در ناحیه زیر شکم و مثانه س. تو سایتش نوشته بود چهل شب قبل از خواب زیر شکم و ران و کمر بچه رو با روغن سیاهدانه ماساژ بدین. من سی شب نشده کاملا مشکلم حل شد و گذاشتمش کنار.
ممنونتم خدا جونم. روز تولد امام رضا خبر هدیه تازه خدا رو گرفتم...زیر سایه امام رضا
2706