2737
2734
من لوزه پیشش عمل کردم کارش عالیییییییییییییی بود واقعا کارش عالی بود تازه اون موقع جوون تر بود و بی تجربه تر
مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
حوراسا جون مرسی عزیزم لطف کردی

شیرین جون فامیلاتون که عمل کردن خواهرتون خواهر شوهراشون بینیاشون چه مدلیه قبل از عمل چطور بوده منظورم اینه که الان طبیعیه یا فانتزی
سلام. من یک سال پیش بینیم رو پیش این دکتر عمل کردم. می تونم بگم اصلا کارش خوب نیست. هیچ وقتی برای مراجعینش نمیزاره و واقعا فقط فکر پوله. ظاهرا کارهای قدیمیش خوب بوده ولی الان اصلا خوب عمل نمی کنه و به حرف مراجعش اهمیتی نمیده. من بعد از عمل مشکل تنفسی پیدا کردم. ضمنا از لحاظ ظاهری هم اصلا خوب نیست . ی بینیه پهن و کوتاه و خیلی سربالا برام درست کرده. با اینکه این دکتر پول کمی هم نمیگیره اما به نظر و سلیقه بیماراش هم اهمیتی نمیده. ضمنا یکی دیگه از معایب روش ایشون اینه که بعد از عمل تامپون ها تا یک هفته تمام باید تو بینی بمونه.در حالی که دکترای دیگه 1 الی نهایتا 3 روز لازمه. اون یک هفته واقعا عذاب بود...
سلام من کاملاً با رها موافقم. من 9 ماه پیش پیش مقدم فرد عمل کردم. بینی من به هیچ عنوان ظاهرش تغییر نکرد. فقط سوراخ های بینی منو این دکتر انقدر کوچیک کرده بود که همه مسخره میکردن که چطور نفس می کشی. هیچ وقتی برای مریضش نمیذاره. بعد یک ماه و نیم بینیم گوشت اضافه آورد بهش گفتم خیلی راحت گفت چیزی نیس برو یک ماه دیگه بیا ببینمش. که بعد یک ماه اون گوشت اضافه بزرگ شد. در کل دکتر خوبی نیست اصلا براش مهم نیست چه مدل بینی رو دوست داری هرجور بخواد عمل میکنه. فقط پول میگیره. خواهشاً تحقیق کنید راجع به حرفام و پیش این دکتر نرید. من دوباره بینیمو جای دیگه پیش دکتر دیگه عمل کردم و راضیم
2706