2733
2734
کمک کنید دخترم 18 ماهشه 6 ماهه فقط 600 گرم اضافه کرده غذا شو میخوره اما وزن نمیگیره اگه غذا کمتر بخوره خیلی سریع لاغر میشه بعضی وقتا دندون قروچه هم میکنه چند وقته پیش بعد از اینکه پیپیشو تو حموم شستم بعد رفتم حمومو بشورم کف حموم یه کرم شفاف رنگ خیلی کوچولو دیدم اون موقع فکر نمیکردم مهم باشه این میتونه انگل باشه ما 6 ماه پیش تو خرداد ماه یه سفر چند روزه به شمال داشتیم بعدش دخترم چند روز بعدش 17 روز اسهال شد که اون موقع تو ازمایشش هیچی نشون نداد اما از همون موقع مشکل وزن گیری پیدا کرد اصلا مثله اب خوردن وزن از دست میده الان خوب شده غذا میخوره اما وزن نمیگیره یکی منو راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟

LilySlim Weight loss tickers

ختم قرآن 20 روزه از همین جمعه(فردای اربعین)

لیست را میچینیم

هر روز مشخص میشه که هر کسی از کجای قرآن را باید بخونه

هر شخص هر روز باید روزی 30 صفحه قرآن یعنی یک جز و نیم قرآن باید بخواند

تا نهایتا هر شخص توی 20 روز کل قرآن را ختم کند

حتما حتما حتما به این کلوپ مراجعه کنید:

http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=16850

هر روز 30 صفحه قران باید بخونید (هر نفر)

شروع 30 صفحه هر کس فرق داره

ولی در کل توی 20 روز باید کل قرانو هر کس ختم کنه
برا شفا همه مریض ها دعا کنیم...
....................................................... برا سلامتی تمام عزیزانمون خدارو صد هزار مرتبه شکر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آره ببرش آزمایش
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
2738
آب دهان که طبیعیه اما حتماً ببرش یه آزمایش
خیلی ها لاغرن اما خوراکشون خوبه شاید استایلش اینه
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
عزیزم انگل این علائمی که میگی داره
منم به پسرم شک کردم چندین بار آزمایش داد هیچی نشون نداد
در ضمن میگن ژیاردیا اگر باشه با چشم نمیتونی ببینیش و هر آزمایشگاهی نمیتونه تشخیصش بده
سرنوشت را کی توان از سر نوشت...
میبرمش شنبه حتما الان میخوام اطلاعات بگیرم از مامانایی که تجربه کردن بچشون الکی وزن از دست بده الان 6 ماهه خسته شدم به هر کی میگم چی میخوره میگه خیلی خوب میخوره کههههههههه اما وزن نمیگیره تازه یه وقتایی وزن کم هم میکنه در حالیکه بچه های خیلی بد غذا رو دیدم که خیلی کم میخورن اضافه نمیکنن اما کم هم نمیکنن مشکل بچه من از کجاست؟؟؟؟
چند ماهه دندون قروچه هم گاهی میکنه اما توجه نکردم ببینم تو روزه یا شب

LilySlim Weight loss tickers
ببین اگر وزن کم میکنه خوب حق داری شک کنی
اما ممکنم هست تو فکر میکنی وزن کم میکنه
شاید وزنش همونه یا خیلی جزئی اضافه میکنه که تو نمیفهمی یا اینکه بیشتر داره قد میکشه
نیلوفر جان یکتا هم همینه 3 سال و نیمه هست وزنش 11 هست خیلی حرص خوردم دکتر میگه هیچیش نیست البته اون وزن نمیگیره
من بخاطر دلدردش بردمش دکتر
وگرنه علائم خاص دیگه ای نداشت
خوب البته پسرم سه سالشه و طبیعی بود که خیلی کم وزن بگیره
هر از گاهی موقع جسارت دستشویی رفتن میگفت دلم درد میکنه
بارها بردمش دکتر کلی آزمایش داد و کشت اما چیزی نشون نداد
2706