2737
2734
من 16 روز که زایمان کردم و روزای اول خیلی تو شیردهی موفق نبودم و وزن نی نی یه کوچولو پایین اومد و زردیش هم بالا رفت برای همین دکتر بهم گفت که کمکی هم بهش بده
20 دقیقه بزار از سینه خودت شیر بخوره و بعدش 30 سی سی شیر خشک بهش بده
من دارم خیلی تلاش می کنم که شیر خودمو بخوره و همه ی روشها رو هم برای زیاد شدن شیرم به کار بستم بهتر شده ولی هنوز خیلی خوب نیست
وقتی شیرمو میدوشم به زور به 45 سی سی می رسه
نی نی من مدام دنبال سینه می گرده و شده 2 ساعت هم زیر سینم بوده
ولی شبا واقعا بی قراری می کنه و مجبورم شبا بهش شیر خشک بدم
احساس می کنم که تو خوردن شیر از سینه ام تنبل شده 5 دقیقه می خوره بعدش می خوابه یا هی گریه می کنه
به نظرتون چی کار کنم؟؟
ببخشید که طولانی شد
عزیزم چیزی که باعث تحریک سینه میشه مک زدن نی نی و شیر شبانه است سعی کن هر 1.5 تا 2 ساعت نی نی رو بزاری سینتو مک بزنه که ترشح شیرت زیاد بشه
زمین گرد است جایی که به نظر پایان میرسد شاید نقطه ای برای شروع باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آخه نصف شبا که خوابه همش باید بیدارش کنم که خوب همکاری نمی کنه و تا می زارمش زیر سینه یه مک می زنه بعدش می خوابه
هر چی هم به باسنش می زنم بیدار نمیشه
ضمن اینکه نصف شبا اصلا خودم انرژی اونجوری سر و کله زدن رو ندارم و خیلی خواب آلودم
روزا تقریبا این کار رو می کنم اما بعد از حدود 1 تا 2 ساعت که از زیر سینه ام میاد بیرون بازم انگار گرسنه است
با خودم می گم انگار فقط آب خورده
چند بار شیردهی نرماله و میشه گفت نی نی خوب رشد کرده؟؟
2738
اولاحوصله کن
دوما اوایل شیر کمه میخوای چقدر شیر بیاد همون کافیه مگر معده بچه اندازش چقدره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با میک زدن بچه شیز زیاد میشه و باید درست سینه در دهان بچه قرار بگیره قسمت قهوه ای هر چی بیشتر دهانش بشه شیر بیشتر میشه

من در رابطه با شیردهی دو روز پیش مطلبی بسیار مفید زدم سرچ کن بخون

شیر اولیه بی رنگه آغوزه بسیار مفیده

همه اولش شیرشون کمه اصلا این فکرارو نکن

چند ماه بعد میبینی فوران میکنه
امااگر کمکی بدی یا شیر خشک دیگه بچه سینتو خوب نمیگیره و شیرخشکی میشه و مشکلاتت زیاد میشه

2706