2733
2734
من میخوام عید 5 روز برم مشهد نمیخوام از الان رزرو کنم چون تاریخ رفتنمون معلوم نیست همسرم معلمه به نظرتون هر وقت بریم میتونیم از خانه معلم یا مدرسه های اونجا استفاده کنیم شرایطش چطوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هتل آپارتمانهای مشهد قیمتشون چطوره؟ و کیفیتشون؟
راستش نمیخوام خیلی پول هتل بدم چون دو ماه بعدش میخوایم با تور بریم کیش و هدفمون از این سفر فقط زیارته و پولمون خیلی نیست که بخوایم هتل گرون بگیریم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من مشهدم اما در مورد قیمت ها اطلاعی ندارم گلم خوشحال میشم کمکت کنم عزیزم
به نظرم از الان رزرو کنی بهتره
چون مشهد شهر زیارتیه و عید خیلییییییییییییییی شلوغ میشه مدارس خوب رو هم زودتر میگیرن این طبیعیه

رزرو کن بعد بیا تا خیالت راحت باشه
متولد ماه مهر،فمینیست،چاوشیست(محسن چاوشی)
میتونی وقتی میای مشهد همینجا اتاق بگیری اما بسختی زود پر میشن و اگرم دیر برسی باید بری نمازخونه و آمفی تاترو اینا بخوابی
ما عید پارسال شمال بودیم و رزرو هم نکرده بودیم هرشب مشکل داشتیم و چند شب هم با چادر تو نمازخونه خوابیدیم
برای همین هر روز صبح ساعت 8 میرفتیم جاهاییکه مشخص کرده بودن تا مدرسه خوب گیرمون بیاد و تموم نشه
2740
خود معلم ها میدونن چه سایتی یا کجا باید برن برای رزرو عزیزم من نمیدونم از کجا رزرو میکنن!!!

قیمت هتل ها هم نمیدونم چون ما خونمون مشهده هتل نمیرم گلم
سلام پریسا جون. خوب به نظر میاد تازه کاری! این خانه های معلم اینقدر خواهان دارند که اگه بدون برنامه بری اصلا جایی گیرت نمیاد. هتل آپارتمان هم که شب عیده و اکثرا پر میشن. اونوقت خاطره بدی برات به جا میمونه. خوب اول باید ببینیم همسرت دقیقا کجا کار میکنه. این خیلی مهمه. اونوقت می تونم بیشتر راهنماییت کنم. در مورد مدرسه هم رزرو قبلی در کار نیست. همون روز که میری، مراجعه میکنی به اداره آموزش و پرورش بعد اونا معرفیت می کنن به ستاد اسکان. اونجا هم بنا به اینکه کجا کار می کنی (معلمی یا کارمندی و بسته به پست و مقامت!) یه مدرسه بهت معرفی می کنن.
سلام
من مشهدم
به خانه معلم که اصلا فکر نکن امکان نداره گیرت بیاد
مدرسه هم که رزرو نمی کنن و به نظرم اقامت در مدرسه خیییییییییییییییلی سخته نه حمام نه دستشویی درست و حسابی نه جای مناسب واسه خواب فقط کلافه می شی و بهت خوش نمی گذره
به نظرم کلا کنسلش کن و کیش برو(کم برو مسافرت ولی با کیفیت)
Lilypie Maternity tickers